کیسه زباله پنگوئن که 10 سال عمر می کند

وسایل بسته بندی فانتزی زیادی وجود دارد که می توانید در زمان آماده شدن برای حرکت از آنها استفاده کنید، اما آیا می دانستید که کیسه زباله هم کاربردهای زیادی دارد؟

علاوه بر اینکه ظروف آشکاری برای چیزهایی که آماده پرتاب کردن هستید، می‌توانید از کیسه زباله پنگوئن برای جابجایی لباس‌ها، ملحفه‌ها، اسباب‌بازی‌های نرم و سایر وسایل نشکن و همچنین محافظت از وسایل مختلف در روزهای جابجایی استفاده کنید.

این یک جایگزین بسیار ارزان‌تر برای جعبه‌های مقوایی است، و معمولاً وقتی در مکان جدید خود نصب می‌کنید، می‌توانید از کیسه استفاده دوم نیز استفاده کنید.

از کیسه های سنگین استفاده کنید، کیسه های زباله ضخیم و سیاه بهترین گزینه برای شما در اینجا هستند، زیرا می توانند وزن بیشتری را نسبت به همتایان سست خود با احتمال کمتری برای پاره شدن یا شکستن حمل کنند.

کیسه

شما می‌خواهید از کیسه‌های زباله کمتری استفاده کنید تا بیشتر، بنابراین بزرگ‌ترین اندازه‌ای را که می‌توانید پیدا کنید، انتخاب کنید.

از کیسه های زباله با کراوات استفاده کنید در حالی که ممکن است قیمت آنها کمی بیشتر باشد، کیسه های زباله با کراوات به شما مهر و موم موثرتری می دهد تا نگران ریختن اشیا در پشت کامیون نباشید.

این احتمالاً ناگفته نماند، اما شما نمی‌خواهید چیزی تیز را در کیسه زباله قرار دهید که به طور بالقوه می‌تواند از پلاستیک عبور کند، هیچ چیز شکستنی را نیز در کیسه زباله نبندید، زیرا در کیسه ای که در جعبه قرار می دهید پشتیبانی نمی شود.

برچسب زدن به کیسه های زباله ای که برای بسته بندی استفاده می کنید ضروری است در غیر این صورت، زمانی که واقعاً قصد داشتید سطل زباله را بیرون بیاورید، ممکن است نصف کمد خود را بیرون بیاندازید.

برای اینکه آن را مقرون به صرفه نگه دارید، می توانید از نوار چسب معمولی با رنگ ثابت استفاده کنید تا بتوانید با یک نشانگر روی آن بنویسید. فقط مطمئن شوید که برچسب را بزرگ و واضح نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.