پخش تابلو فرمان آسانسور کششی

پخش تابلو فرمان آسانسور کششی به عنوان مهمترین بخش الکتریکی و کنترل آسانسور توسط برند های متفاوت انجام می پذیرد. این محصول دارای قطعات متعددی است که تمامی آنها وظیفه کنترل حرکت کابین و اعلام وضعیت های مختلف را بر عهده می گیرند و باید از کیفیت بسیار مناسب برخوردار باشند تا عملکرد آسانسور به نحو احسن انجام پذیرد.

پخش تابلو فرمان آسانسور کششی

اطلاعاتی در مورد تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور

اطلاعاتی در مورد تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور جزو مهمترین بخش های الکتریکی این دستگاه ها است که دارای مدار های فرمان، ریزپردازنده و قطعات الکترونیکی است که تمامی آنها در کنار یکدیگر وظایف خاص و اصلی را در بر می گیرند. از مهمترین وظایف این قطعه از آسانسور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پردازش درخواست‌ ها از کابین و طبقات آسانسور
  • کنترل تجهیزات الکتریکی مانند درب کابین، سوئیچ ها، ترمز ها
  • نظارت دقیق بر حرکات کابین آسانسور و حفظ ایمنی های لازم
  • حفاظت الکتریکی از تجهیزات آسانسور
  • تشخیص وضعیت ها و موقعیت کابین در هر لحظه

موارد گفته شده جزو وظایف اصلی تابلو فرمان هیدرولیک است که به عنوان مهمترین قطعه فعالیت خود را انجام می دهد. این قطعه با دیگر تجهیزات آسانسور در ارتباط بوده و وظیفه کنترل و فرماندهی را بر عهده می گیرد و بر مبنای این موضوع باید دارای ساختار منحصر به فرد باشد و از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار باشد تا به صورت پیش فرض قابلیت راه اندازی خیلی از امکانات را داشته باشد.

خرید تابلو فرمان آسانسور کششی

خرید تابلو فرمان آسانسور کششی خرید تابلو فرمان آسانسور کششی را باید بر اساس یک سری پارامتر ها و عوامل انجام داد زیرا این محصول برای هر آسانسور به صورت تخصصی تولید می شود و در صورتی که کیفیت آن مناسب نباشد، می‌ تواند آسانسور را با عملکردهای نادرست روبرو سازد.

از مهمترین نکاتی که باید در زمان خرید تابلو فرمان آسانسور کششی با آنها توجه شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع آسانسور در انتخاب تابلو فرمان آسانسور جزو مهم ترین نکات است. منظور از نوع آسانسور این است که این دستگاه‌ ها در نمونه های کششی دو سرعته یا مجهز به کنترل سرعت و همچنین به صورت هیدرولیک بودن طراحی می شوند که انتخاب نوع آسانسور بر عهده مهندس طراح ساختمان خواهد بود که در این فرم لحاظ می ‌شود و افراد باید تابلو فرمان آسانسور را بر اساس نوع آسانسور انتخاب نمایند.
  • ترافیک متناسب با کاربری ساختمان تعیین می ‌شود و تاثیر بسیار زیادی در انتخاب بهترین تابلو فرمان اسانسور دارد. بهترین تابلو فرمان آسانسور باید بتواند ترافیک را به خوبی کنترل کرده و از مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.
  • نوع موتور آسانسور یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که در انتخاب تابلو فرمان آسانسور باید به آن توجه شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.