پخش بهترین شستی داخل کابین آسانسور

با توجه به طرح‌های مختلفی که به بازار عرضه شده است، به راحتی می‌توانید انتخاب خود را در این زمینه انجام دهید، در طرح های جدید، نوع هوشمند و مدرن آنها به بازار عرضه شده است که به صورت تاچ می باشد و گزینه بسیار مناسبی است و در ساختمان های مدرن و شیک استفاده از آن را در نظر می‌گیرند.شستی داخل کابین آسانسور کارایی زیادی دارد قیمت شستی آسانسور بسیار ارزان است توزیع شستی داخل کابین آسانسور روش های زیادی دارد انواع شستی کابین آسانسور بسیار راحت است صادرات شستی آسانسور بسیاررونق دارد

پخش بهترین شستی داخل کابین آسانسور

اطلاعاتی پیرامون شستی داخل کابین آسانسور

اطلاعاتی پیرامون شستی داخل کابین آسانسور آسانسور یک کلمه فرانسوی است که به زبان محلی به آن یک اتاق یا کابینه نیز می گویند که شمال ان شبیه مکعب مستطیل میباشد و به افراد وسیله آن می‌توانند در طبقات بالایی و پایینی بدون هیچ ترس و نگرانی جابه‌جا شوند آسانسور را به کمک موتورها و الکترون‌هایی که اکثراً در بالای آسانسور موجود میباشد حرکت می‌کند و محل قرارگیری تابلو فرمان و موتور و سایر تجهیزات در داخل آسانسور می‌باشد و آسانسورها با توجه به نوع سیستم‌شان از قطعات مختلف الکترونیکی و مکانیکی استفاده می‌شود

کاربرد شستی داخل کابین آسانسور چیست؟

کاربرد شستی داخل کابین آسانسور چیست؟ ریل آسانسور جهت حفظ مسیر کابین به‌صورت عمودی و جلوگیری از تکانه‌های شدید می‌باشد و درب‌های آن به شکل‌های متنوعی نیز تولید می‌شود. پنل شستی آسانسور به عنوان یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده در آسانسورها مطرح می باشد. وظیفه اصلی این پنل فرمان دادن به آسانسور جهت حرکت بین طبقات بدون اتلاف وقت است.

در هر آسانسور به تعداد طبقات ساختمان یک کلید شستی بر روی پنل تعبیه شده است که با وارد کردن فشار به راحتی فرمان حرکت به طبقه مورد نظر اجرا می شود. هر شستی آسانسور از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول شستی هایی هستند که در داخل کابین قرار گرفته اند. این پنل درست در کنار درب ورودی هم در قسمت بیرون و هم در داخل کابین قرار دارد و وظیفه آن حرکت به سمت بالا یا پایین می باشد.

بخش دوم شستی دارای یک صفحه نمایشگر بوده که این صفحه درست در بالای سر کلیدهای نصب شده روی پنل قرار گرفته اند و جهت حرکت و موقعیت کابین را به مسافر نشان می دهند. ویژگی های مهم تابلو فرمان آسانسور به صورت متداول به صورت خلاصه به شرح زیر است : کنترل سرعت موتور آسانسور : برای نظارت داشتن بر روی موتور آسانسور و جلوگیری از صدمه های غیر منتظره به کابین با اهمیت است.

کنترل جهت حرکت :جهت سهولت بالا و پایین رفتن کابین با کمک برد آسانسور کمک می کند. پردازش در خواست از کابین و طبقات : هنگامی که افراد طبقات مختلف را انتخاب می کنند فرمانشان به تابلو فرمان آسانسور فرستاده و قابل مشاهده برای افراد در داخل و بیرون آسانسور می باشد

توزیع مستقیم شستی داخل کابین آسانسور

توزیع مستقیم شستی داخل کابین آسانسور تولید شستی کابین آسانسور ، به این موضوع دقت می شود که آسانسورها باید توانایی حرکت بین طبقات در یک ساختمان را دارند. قبل از شستی کابین آسانسور، شخصی با فشار دادن یک دکمه (دال) آسانسور را احضار می کند. آن دکمه غالباً در نزدیکی آسانسور قرار گرفته و رابطه را ترسیم می کند. این دکمه تا رسیدن آسانسور روشن مانده و بازخورد را برای کاربر فراهم می کند.

بعلاوه، غالباً یک نشانگر دیگر نیز در بالای آسانسور وجود داشت. هدف آن تهیه نقشه برای مسافر بود تا شخص بتواند در کدام آسانسور سوار شود. هنگامی که داخل آسانسور قرار گرفت، دکمه های شماره گذاری شده با طبقات مختلف مطابقت دارند که نشان می دهد شخص کجا می تواند برود. برای رسیدن به طبقه ششم، شخصی دکمه ای را که نشانگر “شش” است فشار می داد. این دکمه تا زمانی که مسافر به طبقه ششم تحویل داده نمی شود،

بازتاب می دهد. مسافران همچنین می توانستند دکمه ها را هنگام حمل و نقل فشار دهند تا درخواست توقف در آن طبقه را داشته باشند. امکان انتخاب مقصد در هنگام حمل و نقل از آسانسورهای آسانسور سنتی است. شستی کابین آسانسور طراحی متفاوتی دارند. این دو مرحله به جای اینکه از طریق یک دکمه با آسانسور تماس بگیرید و سپس در هنگام قرارگیری در آسانسور کف مورد نظر خود را نشان دهید، در یک مرحله ادغام شده اند.

مسافر قبل از ورود به آسانسور از طریق پانل مرکزی / رابط، کف خود را نشان می دهد. از میان آسانسورهای مختلفی که فرد می تواند سوار شود، پانل مرکزی / رابط به مسافران می گوید که کدام آسانسور را منتظر بمانند – به عنوان مثال آسانسور A. همچنین، دیگر هیچ چراغی روشن نمی شود تا نشان دهد که آسانسور A درست است. حداقل در بسیاری از مواردی که من دیده ام، همه چراغ ها روشن هستند. شستی کابین آسانسور از قبل برنامه ریزی شده اند.

مسیری که آسانسور طی می کند برای به حداکثر رساندن کارایی و امنیت از قبل تعیین شده است. این بدان معناست که مسافران پس از ورود قادر به تغییر نیستند. در نتیجه، دکمه های شماره دار کف برداشته شده اند. بعضی اوقات در داخل آن یک LCD وجود دارد که طبقه های برنامه ریزی شده ای را نشان می دهد که آسانسور به آنجا سفر می کند، اما معمولاً به دلیل قرار دادن آن در مکان های خارج از راه، دشوار است.

عرضه انواع شستی داخل کابین آسانسور

عرضه انواع شستی داخل کابین آسانسور وجود تولیدی شستی طبقات آسانسور متعدد در بازار ایران توانست نیاز همه مشتریان و خواستاران این شستی طبقات آسانسور ها را برطرف کند؛ اما اگر قصد دارید با بزرگترین تولیدی های شستی طبقات آسانسور آشنا شوید و آنچه می خواهید را با قیمت مناسب خریداری کنید، می توانید با مدیریت فروش تولید شستی طبقات آسانسور در ارتباط باشید تا مدل های متنوع و خاص موجود در بازار را ببندید و هر مدل شستی طبقات آسانسور که مد نظر دارید را با قیمت پایه خریداری کنید.

درضمن برای هر مدل محصول، تضمین کیفیت شستی طبقات آسانسور داده شده و به نحوی شستی طبقات آسانسور ها طراحی شده که هر خریدار شستی طبقات آسانسور را راضی نگه دارد. تنها یک مراجعه ی کوچک به سایت های اینترنتی برای مشاهده مدل های متنوع شستی طبقات آسانسور جدید کافی است.

گفتنی است که شستی طبقات آسانسور های موجود در بازار به دو گروه قابل تقسیم بندی هستند. آنهایی که در ایران و توسط کارخانه های تولید کننده ی داخلی عرضه می شوند و گروهی دیگر که از شستی طبقات آسانسور های تولیدی کشورهای دیگر هستند. در این میان سهم ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران و تنوع شستی طبقات آسانسور بیشتر از سایر مناطق است و تولید کننده های ایرانی با توجه به نیاز مشتریان، انواع مختلفی از شستی طبقات آسانسور وارداتی را روانه بازار می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.