قیمت بهترین تابلو فرمان آسانسور AFP

تابلو فرمان آسانسور AFP، یک محصول بسیار مهم محسوب می شود. چرا که در صورت نبود این تابلو آسانسور کار نخواهد کرد. دو فرمان و وظیفه های مختلفی را وجود دارد و به صورت کلی به هدایت آسانسور می پردازد قیمت این محصول در صورت کلی خوب است.

البته به دلیل وجود انواع مختلفی از آن، قیمت ها متنوع و متفاوت می باشند. قیمت خرید تابلو فرمان آسانسور AFP، بسیار مناسب می باشد.

قیمت بهترین تابلو فرمان آسانسور AFP

همه چیز درباره تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور

همه چیز درباره تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور تابلو هیدرولیک یکی از قسمتها و بخش‌های مهم آسانسور می باشد که معمولاً در موتورخانه نصب می شود تا دسترسی به آن آسان بوده و در صورت لزوم تعمیرات به سادگی انجام بگیرد.

تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور بخشی است که از طریق آن فرمان های آسانسور صورت می پذیرد.

به عنوان مثال این بخش کنترل لحظه‌ای باز و بسته شدن درها را به عهده دارد.

این بخش جهات حرکات و میزان سرعت موتور اصلی را کنترل می کند و بر ایمنی های لازم و حرکات کابین نظارت کامل دارد. پردازش درخواست ها و پاسخ گفتن به آن ها بر عهده تابلو فرمان است.

همچنین تجهیزاتی که در آسانسور، الکتریکی هستند، توسط این بخش محافظت می شوند. موقعیت و وضعیت هایی که کابین در طول حرکت و سکون خود در آن قرار می گیرد توسط این فرمان تشخیص داده می شود.

وظایفی که این محصول بر عهده دارد بسیار مهم و ضروری هستند. در صورتی که این بخش دچار اختلال شود تمام کابین آسانسور و خدماتش دچار مشکل می‌ شوند.

نکات مهم در خرید تابلو فرمان آسانسور AFP

نکات مهم در خرید تابلو فرمان آسانسور AFP ترافیک: ترافیک، میزان استفاده افراد از آسانسور است که بستگی به محل نصب آسانسور دارد. به عنوان مثال می‌توان به محیط‌های تجاری و پاساژ ها اشاره کرد که بیشترین میزان مراجعه کننده و استفاده کننده از آسانسور را دارند. مسلما گنجایش آسانسور مکان‌های تجاری از ساختمان های مسکونی بسیار بیشتر است.

همین نکته‌ای که در رابطه با ترافیک آسانسور گفته شد تاثیر بسیار زیادی بر انتخاب سایر بخش ها و تجهیزات آسانسور دارد. فرمان آسانسور باید بتواند وظیفه خود را در کنترل ترافیکی که انتخاب شده انجام دهد و مانع از بروز هرگونه مشکلی شود.

موتور آسانسور: نکته بعدی به موتور آسانسور مربوط می شود. موتور با تابلو فرمان آن کاملاً با هم مرتبط هستند کنترل موتور آسانسور توسط تابلو فرمان انجام می‌پذیرد موتور محصول باید قدرتمند باشد و توانایی انجام وظیفه خود را به خوبی داشته باشد. همچنین این تابلو فرمان باید به خوبی آن را کنترل کرده و در انجام وظایف آن نظارت کافی داشته باشد. فرمان آسانسور باید با توجه به‌ میزان ترافیک و قدرت موتور آسانسور طراحی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.