قیسی و لاغری از عوامل مثبت در مقالات مربوط به رژیم های غذایی بانوان

مزایای سلامتی آلو شامل توانایی آن در کمک به سیستم ایمنی، تنظیم سیستم گوارش، افزایش مصرف مایعات، تقویت بینایی، مدیریت دیابت و سرعت بخشیدن به روند بهبودی بدن است.

قیسی میوه ای است مخلوط که نصف آن هلو و نیمی زردآلو است، این میوه ترکیبی در اواخر دهه 1980 است که 75٪ هلو و 25٪ زردآلو است. آنها شبیه هلو با پوست صاف و یک شکل و بافت هستند.

میوه آلو قیسی فاقد چربی یا کلسترول است و کالری نسبتاً کمی دارد، با این حال، قند زیادی در این میوه بی نظیر وجود دارد.

همچنین، قیسی و لاغری مقدار قابل توجهی ویتامین A و ویتامین C و همچنین فیبر غذایی، پروتئین، بتاکاروتن و چندین ترکیب آلی فرار وجود دارد که هنوز فواید سلامتی آنها مشخص نشده است.

قیسی

فیبر به حجیم شدن مدفوع کمک می کند و هضم غذا را آسان تر می کند، می تواند روند هضم را تسریع کند، حرکات روده ما را تنظیم کند و از طریق فیبر سیستم گوارشی سالمی را حفظ کند.

فیبر همچنین یبوست، نفخ، اسهال و گرفتگی عضلات را کاهش می دهد و همچنین شرایط جدی تری مانند بیماری کرون و زخم معده را کاهش می دهد.

در نهایت، فیبر می تواند به کاهش بیماری قلبی کمک کند، زیرا از تجمع کلسترول اضافی بر روی دیواره شریان ها و رگ های خونی جلوگیری می کند.

سطوح بالای ویتامین C موجود در آلو به این معنی است که برای سیستم ایمنی بدن ما بسیار مفید است، ویتامین C تولید رگ‌های خونی سفید را تحریک می‌کند که خط اصلی دفاع در برابر مواد خارجی و پاتوژن‌های خطرناک در بدن هستند.

ویتامین C بیشتر از حفظ سلامت ما انجام می دهد، متابولیسم ما را تنظیم می کند و رشد بافت جدید و بهبود زخم های ما را سرعت می بخشد.

این بخش مهمی از بافت‌های بدن است و همچنین نقش اساسی در تولید بافت ماهیچه‌ای، غضروف، بافت دندان، پوست، تاندون‌ها و رگ‌های خونی دارد.

ویتامین A و ویتامین C متنوع ترین عناصر در سلامت انسان هستند، آلو یک منبع عالی از هر یک از این ویتامین ها است که به عنوان آنتی اکسیدان در بدن عمل می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.