فوم 4 سانتی موجب انفجار یک فروشگاه در تهران شد

فوم یک مجموعه یک جزئی، نیمه سخت، پرکننده مفصل و ماده عایق به شکل آئروسل است که با رطوبت هوا خشک می شود، در حین پخت منبسط می شود.

فوم 4 سانتی انعطاف پذیر عمدتاً در مونتاژ در و پنجره، انواع برنامه های پرکننده شکاف، عایق صدا و حرارت، موانع ضد آب و عایق در برابر آتش استفاده می شود.

پس از اعمال فوم 4 سانتی، به سرعت با رطوبت موجود در هوا واکنش داده و منبسط می شود، به لطف استحکام اتصال برتر پلی اورتان، به شدت به سطوحی که روی آن اعمال می شود می چسبد.

فوم

مونتاژ در و پنجره موثرترین استفاده از فوم های PU است، عایق کاری تاسیسات برقی، لوله های آب سرد و گرم، چسباندن تایل های پشت بام، جهت آب بندی تراس ها، بتن پرده ای ساختمان ها، عایق کاری سقف های صنعتی، سردخانه ها و یخخانه ها، روی عرشه کشتی ها و قایق ها، پرکردن شکاف های بین عایق های بیرونی مواد، چسباندن مواد عایق برای پر کردن و جداسازی فضا در انبارهای مواد غذایی خشک استفاده می شود.

دستگاه پیپت یا تفنگ به دریچه روی قلع پیچ می شود، قوطی به مدت 20 ثانیه به شدت تکان داده می شود و به ماشه نی یا تفنگ فشار وارد می شود و آن را وارونه نگه می دارد.

هرچه فشار قوی تر باشد، خروجی قوی تر است، در سطوح عمودی، فوم همیشه از پایین به بالا اعمال می شود.

در حین استفاده باید مراقب بود که دمای محیط و قلع در محدوده مشخص شده در TDS محصول باشد.
آنها فوم هایی با خاصیت چسبندگی بیشتر هستند زیرا سرعت انبساط آنها بسیار کمتر (حداقل) از فوم های استاندارد است و پلیمر آنها متراکم تر است، با این محصولات می توان مواد عایق حرارتی عناصر مختلف ساختمانی مانند بتن گازی، آجر و سنگ مرمر را چسباند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.