فروش مستقیم شستی طبقات آسانسور

شستی طبقات آسانسور یکی از ملزومات مهم این محصول می باشد که گاهی دچار فرسایش و خرابی می‌شود به همین جهت تولید کننده های بسیاری به تولید و فروش این محصول می پردازند فروش مستقیم این محصول بهترین نوع از فروش آن می باشد زیرا با این روش واسطه‌ها حذف شده و قیمت بسیار پایین تری برای آن توسط فروشنده در نظر گرفته می شود.

فروش مستقیم شستی طبقات آسانسور

اطلاعات تخصصی شستی آسانسور تاچ

اطلاعات تخصصی شستی آسانسور تاچ

در مورد این محصول باید اطلاعاتی را به خریداران محترم بازگو بکنیم که ممکن است از این اطلاعات مطلع نباشند بنابراین در این مطلب سعی بر آن داریم به معرفی انواع مختلف شستی آسانسور بخصوص مدل تاچ آن بپردازیم. از تمامی سطور این مطلب را مطالعه کنید تا از این اطلاعات مطلع شوید.

اولین اطلاعاتی که می‌توانیم در مورد این محصول بدهیم این است که نوعی از این محصول وجود دارد که به صورت تاچ یا لمسی می باشد به بیان دیگر در استفاده از این محصول هیچگونه دکمه و یا وسیله فشاری وجود ندارد بنابراین صفحه شستی اسانسور طراحی شده به صورت یک صفحه ال ای دی می باشد که تمام آن است ابزارها و دکمه های قدیمی به صورت لمسی روی آن پیاده شده است.

در مورد این محصول باید بگوییم که خود این محصول هم دارای انواع مختلفی می باشد. اولین نوع از آن که بیشتر این تشابه را به صفحه های شستی آسانسور قدیمی دارد بهترین نوع از این صفحه ها می باشد که دارای تمامی شماره طبقات و همچنین تمامی کلید های ضروری روی آن است. به طوری که وقتی که افرادی که سوار آسانسور شده اند این صفحه را مشاهده می کنند با نوری که از هر یک از اعداد و یا علامت های اختصاری خارج میشود مطلع می شوند که اکنون باید چه کلیدی را بفشارند.

این مدل یکی از بهترین نوع صفحه های شستی آسانسور در دوران بیماری‌های مسری مانند کرونا میباشد زیرا دیگر درز های کلید های فشاری وجود ندارد تا ویروس به درون آن کند و راه پاک کردن برای آن وجود نداشته باشد. به بیان دیگر پاک کردن این صفحه به دلیل جنس شیشه ای که دارند توسط مواد مختلف به سهولت انجام می گیرد و ترسی برای برق گرفتگی و یا پاک نشدن کامل آن وجود ندارد.

نوع دیگری از این صفحه ها وجود دارند که فقط با یک علامت بالا و پایین می‌توانیم آسانسور را هدایت کنیم و این نیز امروزه رواج بسیار زیادی پیدا کرده و مزیت های بسیار فراوانی دارند.

تولید کنندگان شستی طبقات آسانسور

تولید کنندگان شستی طبقات آسانسور

تولید شستی طبقات آسانسور آن هم از مدل شستی آسانسور تاچ با توجه به محاسنی که از آن گفتیم و ضرورت استفاده از آن توسط تولیدکنندگان بسیاری رواج یافته و تولید کنندگان سعی بر آن دارند که روز به روز مزیت های این محصول را افزایش دهند تا بتواند رضایت خریداران و مشتریان خود را جلب کنند. بنابراین باید بگویم که این محصول یک محصول آپدیت شده و ضروری و کاربردی در دنیای امروز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.