فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور

فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور به صورت مستقیم انجام می گیرد تا خریداران بتوانند در کمترین زمان و با بهترین قیمت آن را تهیه کنند. در سال های اخیر با گسترش فضای مجازی، فروش شستی آسانسور به صورت غیرحضوری هم انجام می شود.

در این روش فروش که با استقبال خوبی از سوی خریداران در سراسر کشور روبه رو شده، انواع شستی بیرون کابین به صورت اینترنتی عرضه می شود و مشتری می تواند هم به صورت عمده و هم جزیی برای ثبت سفارش و خرید اقدام نماید.

فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور

مشخصات بهترین شستی بیرون کابین آسانسور

مشخصات بهترین شستی بیرون کابین آسانسور

آسانسور از قطعات مختلف و بعضا پیچیده ای تشکیل شده است که یکی از کاربردی ترین این قطعات، شستی می باشد. شستی بیرون کابین از نظر شکل ظاهری و جنس با یکدیگر فرق می کنند. از نظر عملکرد و جنس بهترین شستی بیرون کابین را به سه دسته تقسیم بندی می کنند.

  • شستی هایی که ترکیبی از شیشه و استیل هستند.
  • شستی های فشاری که با دکمه کار می کنند.
  • شستی هایی که با اثر انگشت یا در برخی موارد پیشرفته با کارت رمز دار کار می کنند.

نوع سوم شستی های بیرون کابین که از نوع رمزدار هستند، جزء جدیدترین نوع شستی های آسانسور به حساب می آیند و معمولا برای محدود کردن دسترسی و استفاده افراد خاص طراحی و تولید شده اند.

بهترین نوع از شستی های بیرون کابین که بر روی آسانسور نصب می شوند بسیار محکم و بادوام هستند. اهمیت این نوع قطعات نصب شده بر روی آسانسور به دلیل استفاده مداومی است که در طول روز از آسانسورها انجام می گیرد.

نکات مهم در انتخاب شستی آسانسور

نکات مهم در انتخاب شستی آسانسور

یکی از ملزومات مهم و پرکاربرد در آسانسور شستی آن می باشد. شستی آسانسور که هم در داخل و هم خارج از کابین نصب می شود، به تابلوی نصب شده بر روی آسانسور فرمان حرکت در بین طبقات مختلف را صادر می کند.

لذا کیفیت شستی آسانسور چه از نظر مرغوب بودن جنس و چه از نظر زیبایی ظاهری از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین انتخاب آن باید با دقت زیادی صورت گیرد.

یکی از نکات مهم در انتخاب شستی توجه به کاربری آسانسور می باشد. با توجه به کاربری، جنس شستی انتخاب شده هم تغییر می کند. به طور کلی شستی های آسانسور را از نظر جنس به سه دسته تقسیم می کنند.

  1. شستی شیشه ای
  2. شستی استیل
  3. شستی پلاستیکی

دقت داشته باشید که هرچه میزان استفاده از آسانسور در یک ساختمان بیشتر باشد و روزانه افراد بیشتری برای رفت آمد بین طبقات از آن استفاده نمایند، دوام شستی ها که به صورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرد، باید بیشتر باشد و به همین دلیل انتخاب باید کاملا تخصصی انجام گیرد.

در انتخاب همچنین به اقلیم منطقه باید توجه ویژه شود. به طور مثال در مناطق مرطوب که رطوبت بالایی دارد استفاده از شستی هایی که از جنس استیل هستند، مناسب نمی باشد، چرا که در برابر رطوبت زیاد دچار زنگ زدگی شده و به مرور از کار می افتد.

قیمت روز شستی بیرون کابین آسانسور

قیمت روز شستی بیرون کابین آسانسور

قیمت شستی بیرون کابین آسانسور تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده و به همین دلیل نرخ ثابتی نمی توان برای آن تعیین کرد. از مهمترین عوامل اثرگذار بر روی قیمت شستی آسانسور می توان به نوع و درجه کیفی شستی، برند تولید کننده و نحوه عرضه و فروش آن اشاره نمود.

امروزه فروش آنلاین و بی واسطه این نوع قطعات آسانسور سبب گردیده تا قیمت تمام شده آن به نفع مصرف کننده کاهش یابد. در سایت ما انواع شستی بیرون بر کابین مستقیما از تولید کننده عرضه گردیده است.

خریداران می توانند برای اطلاع از قیمت روز و خرید به صورت اینترنتی اقدام کنند. فروش محدودیت زمانی ندارد و خریداران می توانند هر زمان از روز که فرصت کافی در اختیار داشتند، جهت ثبت سفارش اقدام کنند.

قیمت ها به دلیل فروش بدون واسطه مناسبتر از قیمت بازار آزاد بوده و شما می توانید با یک مقایسه کوچک، خریدتان را با اطمینان خاطر انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.