فروشگاه عرضه شستی آسانسور تاچ

با گسترش صنعت تولید لوازم و قطعات مرتبط با آسانسور، شاهد تغییراتی شگرف و محصولاتی بسیار جدید می‌باشیم که فواید بسیاری را نیز عاید کاربران نموده‌اند. یکی از همین قطعات که بسیار نوین محسوب گشته و بهترین عملکرد و راحت ترین نحوه کارکرد را به دنبال خواهد داشت، شستی آسانسور تاچ است که به صورت تاچ و یا لمسی کار کرده و سهولت را به دنبال داشته است. اکنون از بزرگترین فروشگاه عرضه قطعات آسانسور می‌توانید این محصول را به سرعت سفارش دهید.

 

فروشگاه عرضه شستی آسانسور تاچ

شاخصه های بارز شستی داخل آسانسور باکیفیت

یک آسانسور برای کارکرد درست و اصولی، نیازمند قطعات و اجزای مختلفی بوده که هر کدام با قرار گرفتن در کنار هم، ساختار آسانسور را تکمیل نموده است. همچنین باعث عملکرد استاندارد و بی نقص آن خواهند شد.

اما یکی از قطعات بسیار مهم و غیر قابل اجتناب که داخل کابین آسانسور نصب شده و نقش و عملکردی مهم را بر عهده دارد، شستی داخل آسانسور است.
با توجه به اهمیت و ضرورت این قطعه، حتماً باید شستی های باکیفیت را در انتخاب لحاظ نمود.

 

لازم به ذکر است در قسمت زیر به شاخصه های بارز آن خواهیم پرداخت:

  1. این شستی ها ارتفاع مختلف از یک الی دو متر را در بر گرفته و در دیواره کابین و به صورت توکار نصب می‌شوند.
  2. به آنها پنل شستی نیز گفته شده و در این پتل تعدادی شماره و اشکال در قالب دایره ای را خواهید دید که نشانگر طبقات آسانسور بوده است. همچنین با فشردن هر یک از آنها به طبقه های مختلف بالا و پایین هدایت خواهید شد.
  3. جدیدترین و بروزترین مدل ارائه شده از این قطعه، شستی تاچ یا لمسی است که سرعت بیشتری در کارکرد توسط کاربر را داشته و راحتی را برای او به ارمغان آورده است.
  4. این مدل شستی، دارای ظاهر کاملاً مدرنی بوده و در آسانسورهای امروزی نیز جایگاه ویژه دارد.
  5. حتی در برخی از آنها امکان اضافه شدن قابلیت هایی مثل نمایشگر پخش عکس و فیلم، سیستم کدینگ و … وجود خواهد داشت.
  6. مجهز به نورهای سفید، آبی و قرمز بوده و یک نمایشگر زیبا را پیش چشم ظاهر می‌سازد.

 

 

 

شاخصه های بارز شستی داخل آسانسور باکیفیت

نکاتی مهم در خرید شستی آسانسور تاچ

اگر تصمیم به تهیه عمده شستی آسانسور گرفته اید. به شما شستی آسانسور تاچ که یکی از تاپ ترینها به شمار می‌آید را پیشنهاد می‌کنیم.

اما برای اینکه موفقیت بیشتری را در امر خرید این محصول کسب کنید، لازم است تا به نکاتی مهم در خرید شستی آسانسور دقت داشته باشید که عبارتند از:

  • پنل های تاچ یک متری از مدل های قیمت مناسب بوده که برای انتخاب می‌توانید به سراغ آن بروید. اما داری محدودیت در تعداد کلیدها می‌باشند.
  • پنل های دومتری هم کلیدهای بیشتر و همینطور نمای زیباتری داشته و بنابراین اگر بحث قیمت برایتان اهمیت ندارد، می توانید آنها را برگزینید.
  • مدل های متنوعی از این محصول همچون شستی آسانسور درسا، مدل دیانا، رویال، دیاموند و … وجود دارد که پس از برآورد کلی آنها می‌توانید انتخابشان نمایید.
  • همچنین جنس شستی هم از سه نوع استیل میرور، ضد خش گندمی بوده که میرورها به راحتی تمیز می‌شوند، اما دو نوع دیگر، علاوه بر اینکه به سختی در معرض آلودگی ممکن است قرار گیرند، به همان نسبت هم خیلی راحت تمیز نمی‌شوند.

 

نکاتی مهم در خرید شستی آسانسور تاچ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.