فروشگاه شستی طبقات آسانسور

شستی طبقات آسانسور یکی از اجزای مهم آسانسور به شمار می رود که بیشتر از هر جای دیگر در معرض استفاده افراد قرار دارد و به همین دلیل کیفیت آن حائز اهمیت است. فروشگاه شستی طبقات آسانسور با دارا بودن تجربه بالا در زمینه فروش این محصولات می تواند بهترین و با کیفیت ترین انواع شستی طبقات آسانسور را به شما معرفی نموده و در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. در این فروشگاه می توانید تنوع بسیار زیادی از انواع مدلهای این محصول را خریداری نمایید.

فروشگاه  شستی طبقات آسانسور

تنوع شستی طبقات آسانسور ایرانی

تنوع  شستی طبقات آسانسور ایرانی شستی طبقات آسانسور ایرانی دارای تنوع طرحی بسیار بالایی می باشد و شامل مدل های متنوع می شود که هر کدام از نظر جنس و کیفیت کاملاً منحصر به فرد هستند. برخی از مدل‌های شستی طبقات آسانسور عبارتند از:

  • مدل شیشه ای: شستی طبقات آسانسور ممکن است از انواع مدلهای شیشه ای تولید شده باشد. برای این منظور از شیشه های کاملاً مقاوم و پرس شده در کنار یکدیگر استفاده می شود و شاسی مقاومی را تشکیل می دهند.
  • مدل استیل: یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین انواع مدل های شستی طبقات آسانسور را می توان مدل استیل عنوان نمود. استیل به دلیل دارا بودن خاصیت ضد زنگ برای این منظور بسیار مناسب می باشد و می تواند بیش از ۳۰ سال مقاومت داشته باشد.
  • مدل پلاستیکی: در بعضی از موارد برای شستی طبقات آسانسور از پلاستیک فشرده شده استفاده می شود. شستی پلاستیکی بعد از شستی استیلی در رده دوم قرار دارد و کیفیت و مقاومت نسبتاً بالایی دارد.
  • مدل لمسی: در بعضی از موارد برای شستی طبقات آسانسور از مدل های دکمه دار استفاده نمی شود و به جای آن مدل لمسی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از شستی تنها برای مکان های لوکس استفاده می شود.

قیمت مناسب شستی طبقات آسانسور

قیمت مناسب  شستی طبقات آسانسور با توجه به افزایش آپارتمان نشینی در سال های اخیر استفاده از شستی آسانسور به بیشترین میزان خود رسیده است و یکی از عوامل مهم در مورد خرید شستی آسانسور را می توان قیمت این محصول دانست.

قیمت شستی آسانسور نسبتاً مناسب می باشد و به همین دلیل می توان گفت خرید انواع مختلف این محصول از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.

قیمت این محصول به دو عامل زیر نیز بستگی دارد:

  1. کیفیت محصول: در هنگام تولید شستی آسانسور تمامی مدل‌های آن از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند و ممکن است کیفیت آنها کمتر و یا بیشتر باشد و همین موضوع تاثیر بسزایی بر روی قیمت محصول دارد.
  2. جنس: شستی های تولید شده از جنس استیل معمولاً دارای قیمت مناسب تری هستند، در حالی که انواع لمسی و یا شیشه ای آن از قیمت نسبتا بالاتری برخوردار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.