فروشنده شستی کابین آسانسور لمسی

آنچه که یک مسافر آسانسور بیشتر از هر قطعه آسانسور با ان در ارتباط است شستی (دکمه داخل کابین) و کابین آسانسور است که شستی کابین آسانسور لمسی برای راحتی بیشتر و جلوه زیباتر آسانسور طراحی شده اند

فروشنده شستی کابین آسانسور لمسی

ویژگی شستی کابین آسانسور لمسی

ویژگی شستی کابین آسانسور لمسی شستی کابین آسانسور معمولا در سه جنس استیل،پلاستیک و شیشه یا تلفیقی از آنها می‌باشد و به شکل هاو طرح های گوناگونی بر حسب ظاهر ساختمان ساخته و ارائه می‌شوند و معمولا به سه رنگ دودی و نقره ای و طلایی قابل مشاهده اند.

شستی های لمسی غالبا از جنس استیل یا شیشه هستند که نوع استیل آن جدید تر و مقاوم تر است

شستی های لمسی به جنس استیل و در برخی ساختمان ها بر حسب نیاز به امنیت بیشتر شستی های کابین با اثر انگشت یا کارت های الکترونیکی عمل می‌کنند.

ساده ترین صفحه های نمایش در شستی لمسی کابین طبقه و جهت حرکت را نشان می‌دهند و می‌توانند دارای جزعیات بیشتر برحسب خواست خریدار باشند .

شستی های کابین به دو صورت روکار و توکار دیده می‌شوند که شستی های توکار بیرون زدگی نداشته و کاملا درون سازه جا می‌گیرد ولی شستی های روکار کاملا برعکس می‌باشد.

تولید شستی کابین آسانسور لمسی

تولید شستی کابین آسانسور لمسی

شستی های کابین که امروزه از نوع لمسی آنها بسیار کاربردی تر و مورد استفاده تر است معمولا به صورت مستطیلی با عرض زیاد و طول کم ساخته میشوند تا جا برای دکمه های بیشتر فراهم شده باشد.

برق ورودی در شستی ها ۲۲۰ ولت بوده و غالباً از مانیتور های ال ای دی در آنها استفاده می‌شود که در ساختمان های تجاری می‌تواند برای نشان دادن تصویر یا تبلیغات نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

کیفیت شستی ها در سرعت ارسال پیام به صفحه مانیتور دارای اهمیت است و در عملکرد آسانسور و سرعت آن بسیار موثر می‌باشد.

در تولید شستی لمسی باید به این موضوع توجه شود که هر شستی باید دارای دکمه های:

۱-دکمه جهت توقف در طبقات

۲-دکمه جهت تهویه هوای کابین

۳-شستی برای باز شدن در یا بسته شدن آن

۴-دکمه ای برای زنگ خطر در صورت وجود هرگونه مشکل

۵-یک لامپ اضطراری که در صورت قطعی برق روشن شود تا مسافران با آرامش بیشتر در آسانسور بمانند

شستی های آسانسور در دو جا که یکی در بیرون از کابین و یکی درون کابین تعبیه میشوند و برحسب جنس آنها (استیل،شیشه،پلاستیک یا آلومینیوم) و همچنین رنگ و عملکردشان دارای قیمت های متفاوتند

خرید شستی آسانسور معمولا توسط فعالان این صنعت یعنی تولید کنندگان آسانسور یا تعمیر کنندگان صورت می‌گیرد که آن را از تولید کنندگان این عرصه که هم در خارج و هم در داخل کشور فعالیت می‌کنند خریداری مینمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.