فروشنده شستی طبقات آسانسور ارزان

شستی یکی از قطعات اصلی در آسانسور است که در واقع همه دستورات توسط کاربر از این طریق به مرکز فرمان ارسال می گردد و بدون آن عملا آسانسور هیچ فایده ای ندارد.

در سال های اخیر قیمت این قطعه با افزایش زیادی مواجه بوده است و تهیه ارزان آن از اهمیت زیادی برخوردار است. فروشنده شستی طبقات آسانسور ارزان اقدام به ارائه این محصول با کیفیت عالی نموده است و می تواند نیاز خریداران این محصول را به خوبی در سراسر کشور تامین کند.

فروشنده شستی طبقات آسانسور ارزان

مشخصات شستی لمسی آسانسور درجه یک

مشخصات شستی لمسی آسانسور درجه یک در آسانسور های امروزی کمتر از شستی های دستی دکمه دار استفاده می شود چون پیشرفت تکنولوژی انواع جدیدتری از این محصول را به بازار ارائه کرده است.

شستی لمسی آسانسور از انواع جدید این محصول در بازار است که از مشخصات بسیار متمایزی نسبت به انواع قدیمی تر برخوردار است. برخی از مشخصات شستی لمسی درجه یک به قرار زیر است :

 • بدنه و قاب این نوع شستی ها از جنس استیل یا فولاد است اما صفحه رویی آنها از شیشه های نشکن دیجیتالی و مقاوم در برابر ضربه است.
 • شکل ظاهری این شستی ها اغلب مستطیلی است اما ابعاد آنها دارای تنوع بسیار زیادی است.
 • میزان حساسیت صفحه لمسی یا تاچ این شستی بسیار زیاد است و این عملکرد را در بلند مدت همچنان حفظ خواهد کرد.
 • سرعت انتقال دستور از صفحه لمسی به تابلو فرمان بسیار زیاد است و در کسری از ثانیه دستور انتقال داده شده اجرا می شود.
 • صفحه نمایش است شستی ها اغلب به رنگ و تم سیاه است تا اطلاعات نمایش داده شده به خوبی قابل رویت باشد.

پخش شستی طبقات آسانسور ارزان

پخش شستی طبقات آسانسور ارزان پخش شستی آسانسور با قیمت ارزان توسط فروشنده بهترین این محصول در بازار تجهیزات و قطعات آسانسور انجام می شود و خریداران از سراسر کشور می توانند برای تهیه این محصول با قیمت ارزان با این فروشنده تماس برقرار کنند.

جهت ارتباط با این فروشنده باید از روش ارتباط مستقیم استفاده کرد زیرا واسطه ها باعث افزایش قابل توجه قیمت این محصول می شوند و بنابراین اتلاف سرمایه برای خریدار در خرید از واسطه ها پیش می آید.

برای خرید این محصول از فروشنده می توان از همین وب سایت اقدام به سفارش این محصول نمود. در این وب سایت انواع مختلف این محصول ارائه شده است و خریدار می تواند در اینجا همه آنها را مشاهده و پس از اطلاع از قیمت روز آنها بر اساس نیاز و سلیقه انتخاب خود را انجام دهد.

سفارشات این محصول در بسته بندی های ویژه و مناسب قرا می گیرد و با ضمانت سالم و بی عیب بودن حین تحویل، به خریداران ارسال می گردد.

2

  • سلام
   محسن عزیز
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما از طریق شماره تماس موجود در سایت با ما در ارتباط باشید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.