فروشنده تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

آسانسور مهم ترین بخش برای ساختمان های بلند اعم از اداری و مسکونی می باشد که سهولت رفت و آمد ما بین طبقات مختلف را مهیا کرده و بسیار کاربردی می باشد.مغز متفکر و مرکز اصلی پردازش این دستگاه را می توان تابلو فرمان دانست که تمامی عملکرد اصلی دستگاه از جمله هماهنگی موتور و کل قسمت های آسانسور را انجام می دهد که در دو نوع اصلی دو سرعته و درایو دار عرضه می گردد. به عنوان فروشنده تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک در خدمت شما هستیم.

فروشنده تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

انواع تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

انواع تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک همان طور که قبلا نیز اشاره کردن انواع تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک را می توان بر اساس مدل دو سرعته و درایو دار طبقه بندی و بررسی نمود:

  • دو سرعته: در این نوع آسانسورها از موتورهای با تکنولوژی دو سیم پیچ استفاده شده است که به آن ها این امکان را می دهد تا با دو سرعت مختلف حرکت کند که یکی از معایب آن تغیر ناگهانی سرعت و کاهش عمر موتور می باشد.
  • درایو دار: از مهم ترین مزایای این تابلو برقراری هماهنگی کامل در برق سیستم و کارکرد بسیار نرم و راحت آسانسور می باشد که از ایجاد هر گونه ضربه یا تکان در حرکت جلوگیری می کند. از دیگر مزایای استفاده از این سیستم می توان به حرکت آسانسور با کمترین میزان نیروی پمپ و بالا بودن ضریب ایمنی و سقوط آسانسور اشاره کرد.

از دیگر مزایای عمده این سیستم اشغال کمترین فضای ممکن از نظر چاه آسانسور و مناسب بودن آن برای ساختمان های کوچک بوده و بی نیاز از وزنه تعادل می باشد، همچنین این تابلو فرمان ها قابلیت پشتیبانی از اغلب پاورهای موجود در بازار کشور را داشته و از بهترین نوع طراحی بهره می برند.

کیفیت تابلو فرمان درایو دار بسیار بالا بوده و میزان ضریب امنیت بسیار بالایی نیز دارند که به دلیل قابلیت نصب سیستم برق اضطراری می باشند، از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه و مناسب می باشند.

تولیدی تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

تولیدی تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک امروزه تولید تابلو فرمان با برترین و بهترین کیفیت ممکن و بالاترین میزان ضمانت و کارایی بسیار عالی در کشور تولید و عرضه می گردد که قابلیت بسیار بالایی داشته و قابلیت رقابت با انواع خارجی را دارد، همچنین بر خلاف انواع وارداتی تمامی قطعات یدک آن در بازار موجود و قابل بازیابی و تعمیر می باشد.

این مجموعه به عنوان بزرگ ترین تولیدی تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک با بهترین کیفیت ممکن و برترین قطعات و ضمانت در خور و بلند مدت به صورت عمده آماده هر گونه همکاری با هموطنان عزیز از سراسر کشور می باشد ، با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.