عرضه کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار

عرضه کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار این محصول را با توان های مختلف و بهترین کیفیت و درایو متنوع قیمت عمده و مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهد. این محصول به لحاظ مدار و سرعت و عملکرد و همچنین درایو در مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود.

در این نوع تابلو سطح دقیق تری از تراز کف کابین به عمل می آید. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با کارشناسان ما در این خصوص ارتباط بگیرید.

عرضه کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار

تابلو فرمان کششی آسانسور چه مشخصاتی دارد؟

تابلو فرمان کششی آسانسور چه مشخصاتی دارد؟ تابلو فرمان آسانسور بر حسب نوع و سرعت موتور قابلیت دسته بندی دارد. تابلو فرمان در حالت دو سرعته از موتوری که سیم پیجی کند و تند دارد بهره مند می شود. منظور از تابلو فرمان کششی آسانسور همان هیدرولیک می باشد که نوع موتور و تعداد توقف و درایو آن بسیار حائز اهمیت است.

زمانی که قصد انتخاب و خرید تابلو فرمان را داریم به نوع درایو، سرعت، تعداد توقف و نوع موتور و بسیاری از موارد دیگر دقت لازم داشته باشیم. شامل قطعات مختلفی می شود که من به اختصار به چند مورد آن اشاره می کنم.

انواع کلید، فیوز، بی متال، کنتاکتور، رله و آی سی، رگلاتور در نوع خازنی، تایمر و موارد دیگر که وظیفه اصلی تابلو در جهت کنترل کردن سرعت موتور و بررسی وضعیت آسانسور و بسیاری از موارد دیگر است که پردازش آن را به عهده دارد.

در مدل های مختلفی به لحاظ دسته بندی مدار قابلیت فروش دارد اعم از دیجیتالی، رله ای، پی ال سی ، میکرو کنترلی که هر کدام با یک سرعت خاص خود کار می کنند.

تولید کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار

تولید کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار تولید کننده تابلو فرمان آسانسور درایودار این کالا را متناسب با کمیت و کیفیتی که دارد با قیمت عمده و مستقیم روانه بازار می کند. قیمت کلی با حذف واسطه ها امکان خرید خوب و مرغوبی را برای خریداران فراهم نموده و به لحاظ کیفیت و قیمت اقدام به خرید کلی آن می نمایند.

تولید تابلو فرمان آسانسور در دو نوع موتور ارائه می شود که شامل گیر بکس و گیر لس در دو مدل تک سرعته و دو سرعته می باشد. این کالا در جهت تنظیم سرعت موتور و ایجاد هماهنگی لازم با دیگر قطعات آسانسور تولید می شود.

قیمت عمده و مستقیم این کالا فروش خوبی را به خود در بازار اختصاص داده است. در جهت کسب اطلاعات بیشتر و جامع تر می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش وب سایت مضاف بر اینکه از کمیت و کیفیت محصول مورد نظر مطلع می شوید سفارش خود را نیز ذر صورت تمایل ثبت نمایید. سفارش شما به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.