عرضه تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

تابلو فرمان تک سرعته آسانسور از قطعات پر کاربرد برای آسانسور ها می باشد که به منظور کنترل جهت حرکت و سرعت آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند و وجود آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. عرضه تابلو فرمان تک سرعت آسانسور در این مجموعه با تضمین کیفیت انجام می پذیرد و با خرید از ما می توانید کالای مورد نیز خود را به صورت تضمین شده خریداری کنید.

عرضه تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

تابلو فرمان آسانسور چیست؟

تابلو فرمان آسانسور چیست؟ همانطور که آشنایی دارید برای هر آسانسور حداقل یک تابلو فرمان لازم است تا امکان استفاده از آسانسور وجود داشته باشد؛ بنابراین امروزه با توجه به نیازی که به آنها وجود دارد، مدل های متفاوتی از این وسیله ساخته می شود.

شاید برای شما سوال باشد که تابلو فرمان آسانسور چیست؟ در جواب به این سوال می توان گفت که وسیله ای است که امکان کنترل سرعت و تغییر دادن جهت حرکت آسانسور را مهیا می کند و علاوه بر اینها دارای وظایف دیگری مانند پردازش درخواست‌ ها از کابین و طبقات، کنترل سایر تجهیزات الکتریکی، حفاظت الکتریکی از تجهیزات و تشخیص لحظه‌ به‌ لحظه‌ ی موقعیت کابین را بر عهده دارد و بنابراین همانطور که مشاهده می گردد عدم وجود آن و یا معیوب شدن آن، استفاده از آسانسور را با مشکلاتی مواجه خواهد کرد.

امروزه انواع مختلفی از این وسیله تولید می شود که در حالت کلی می توان آنها را در دو دسته تابلو فرمان تک سرعت و تابلو فرمان های دو سرعت دسته بندی کرد که این دو از نظر کارایی با یک دیگر متفاوت هستند و کاربرد های خود را دارند، امروزه ساخت این وسایل به صورت کاملا تخصصی در مجموعه های مربوطه انجام می پذیرد و به این ترتیب ساختار پیشرفته ی آنها امکانات بیشتر و بهتری را در اختیار کار بر قرار می دهد و برای تمامی ساختمان ها و آسانسور های گوناگون کارایی خواهند داشت.

تفاوت تابلو فرمان تک سرعته و دوسرعته

تفاوت تابلو فرمان تک سرعته  و دوسرعته همانطور که قبل تر هم اشاره شد، تابلو های فرمان راه اندازی شده در آسانسور ها به سبب وظایف مهمی که بر عهده دارند، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و همانطور که اشاره شد در دو نوع تک سرعت و دو سرعت تولید می شوند که در اینجا به بیان تفاوت های انواع تابلو فرمان آسانسور تک سرعت و دو سرعت به منظور آشنایی پرداخته می شود.

تابلو فرمان های دو سرعت دارای عملکرد هایی به این صورت هستند که ابتدا با در زمان شروع کردن به حرکت سرعت کمتری دارند و بعد از آن به یک سرعت ثابت می رسند و در زمان متوقف شدن هم سرعت ثابت خود را تغییر داده و به سرعتی کمتر رسیده و در نهایت متوقف می شوند و از این طریق ایجاد شوک های ناگهانی در حین حرکت کردن به فرد از بین می رود.

اما در تابلو های فرمان یک سرعت در تمام طول حرکت و یا در زمانی که کابین شروع به حرکت می کند و یا در زمان متوقف شدن همواره دارای یک اندازه سرعت می باشد و بنابراین اصلی ترین تفاوت این تابلو ها در صحبت هایی است که در اینجا بیان شد، هر چند از نظر ساختاری نیز با یکدیگر فرق دارند.

بررسی قیمت تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

بررسی قیمت تابلو فرمان تک سرعته آسانسور تابلو های سرعت نیز مانند سایر تجهیزات آسانسور ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و بنابراین خرید آنها بسیار در دستور کار قرار می گیرد و بنابراین میزان تقاضای خرید بالایی داشته و به همین سبب هر ساله تعداد زیادی از آنها تولید شده و در بازار های مربوطه به فروش می رسند، برای بررسی قیمت تابلو فرمان تک سرعته آسانسور با برند های معتبر و شناخته شده نرخ های روز آنها از طریق راه های ارتباطی ما می توانید اقدام کنید و از جزئیات مربوطه به آنها مطلع شوید که همواره مشتری پسند ترین ارقام روز برای آنها در نظر گرفته می شود و خریداران از خرید آنها همیشه رضایت کامل را داشته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.