عرضه بهترین شستی طبقات آسانسور

عرضه بهترین شستی طبقات آسانسور به صورت عمده سبب کاهش قیمت تمام شده به نفع خریداران گردیده است. همین امر هم استقبال بیشتر مشتریانی را به دنبال داشته که قصد سفارش این نوع قطعات پرکاربرد را در تعداد بالا دارند.

امروزه برای عرضه بهتر و دسترسی سریعتر خریداران، عرضه بهترین شستی آسانسور به صورت غیرحضوری نیز انجام می گیرد. در این روش خریداران می توانند بدون مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی جهت ثبت سفارشات اقدام کنند. انواع متنوعی از شستی های طبقات بی واسطه آماده فروش به خریداران می باشد.

عرضه بهترین شستی طبقات آسانسور

مشخصات شستی طبقات آسانسور

مشخصات شستی طبقات آسانسور

پنل شستی آسانسور به عنوان یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده در آسانسورها مطرح می باشد. وظیفه اصلی این پنل فرمان دادن به آسانسور جهت حرکت بین طبقات بدون اتلاف وقت است.

در هر آسانسور به تعداد طبقات ساختمان یک کلید شستی بر روی پنل تعبیه شده است که با وارد کردن فشار به راحتی فرمان حرکت به طبقه مورد نظر اجرا می شود. هر شستی آسانسور از دو بخش اصلی تشکیل شده است.

بخش اول شستی هایی هستند که در داخل کابین قرار گرفته اند. این پنل درست در کنار درب ورودی هم در قسمت بیرون و هم در داخل کابین قرار دارد و وظیفه آن حرکت به سمت بالا یا پایین می باشد.

بخش دوم شستی دارای یک صفحه نمایشگر بوده که این صفحه درست در بالای سر کلیدهای نصب شده روی پنل قرار گرفته اند و جهت حرکت و موقعیت کابین را به مسافر نشان می دهند.

بر روی هر شستی علاوه بر کلیدهای مربوط به هر طبقه، کلیدهای دیگر از جمله کلید تهویه هوا، کلید آژیر خطر، لامپ روشنایی اضطراری و کلید تماس با بیرون هم تعبیه شده است. به راحتی می توان در صورت بروز هرگونه مشکل در داخل کابین، با وارد کردن فشار به کلیدهای تعبیه شده بر روی شاسی دیگران از در بیرون از اتفاق رخ داده آگاه نمود.

انواع شستی طبقات آسانسور

انواع شستی طبقات آسانسور

همانطور که می دانید شستی آسانسور به عنوان پرمصرف ترین قطعه در بین قطعات آسانسور شناخته می شود و انواع مختلفی دارد. انواع شستی طبقات از نظر جنس، عملکرد و ویژگی های ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند. به طور کلی می توان انواع شستی را بر اساس جنس و نحوه عملکرد آن به سه دسته جداگانه تقسیم کرد.

  • شستی هایی که دکمه آن از نوع فشاری بوده و جنس آن از استیل، پلاستیک یا ترکیبی از آنها می باشد.
  • شستی هایی که به صورت رمز دار بوده و برای استفاده از آنها نیاز به کارت رمز دار می باشد.
  • شستی هایی که دکمه های نصب شده بر روی آن از جنس شیشه هستند.

در انتخاب نوع شستی باید به آب و هوایی که آسانسور در آنجا نصب می شود هم دقت کرد. معمولا در مناطقی که رطوبت در آنها بالاست، استفاده از شستی هایی که جنس آنها از استیل است، چندان مناسب به نظر می رسد. رطوبت بالا می تواند سبب زنگ زدگی کلیدها و از کار افتادن شستی شود.

خرید مستقیم شستی طبقات آسانسور

خرید مستقیم شستی طبقات آسانسور

خرید شستی آسانسور را می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت ما انجام دهید. در این روش خرید می توانید بدون محدودیت زمانی و هر زمان از روز که فرصت کافی در اختیار داشتید، اقدام کنید.

قیمت انواع شستی های آسانسور عرضه شده به دلیل فروش بی واسطه و مستقیم مناسبتر از قیمت آن در بازار آزاد می باشد. در واقع شما با انتخاب روش آنلاین، مستقیما از تولید کننده خرید خود را انجام خواهید داد.

یک مزیت عمده خرید اینترنتی هم این است که شما علاوه بر کوتاه تر شدن زمان خرید می توانید در هزینه های پرداختی هم صرفه جویی بیشتری کنید. یعنی هم زمان کوتاه تری صرف خرید کنید و هم مبلغ پایین تری بپردازید.

ضمن آنکه تنوع محصولات عرضه شده هم زیاد بوده و شما می توانید با توجه به نوع آسانسور خود، شستی مناسب آن را انتخاب کرده و سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.