طراحی یخچال ویترینی خوابیده که مجهز به سیستم هشدار زلزله است

یخچال یکی از مهم ترین لوازم خانه شما و یک اسب کاری واقعی است، چه در حال تعویض یک مدل قدیمی باشید، چه در حال نقل مکان به یک خانه جدید یا فقط به یک یخچال دوم برای ذخیره سازی بیشتر نیاز دارید، خرید یک یخچال جدید می تواند ترسناک باشد.

انواع مختلفی از یخچال های موجود در بازار مانند یخچال ویترینی خوابیده آَنا شوید.

این راهنما می تواند به شما کمک کند مدلی را پیدا کنید که برای شما کار سختی خواهد داشت.

ابتدا باید سبک یخچال را انتخاب کنید، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین ما هر کدام را تجزیه کرده ایم تا به شما کمک کنیم سبک مناسب خود را انتخاب کنید.

یخچال فریزر بالا ظرفیت زیادی را هم در فریزر و هم در یخچال فراهم می کند و در اندازه های مختلفی وجود دارد، این نوع یخچال ها معمولاً از زنگ و سوت صرف نظر می کنند و فقط ویژگی های ضروری را ارائه می دهند.

یک انتخاب کلاسیک و معمولاً مقرون به صرفه ترین، فریزر بالایی یخچال را زیر فریزر قرار می دهد.

برند Maytag سبک کلاسیک و دوام یک یخچال فریزر بالا را با ویژگی هایی که برای سرد و منظم نگه داشتن غذای شما نیاز دارید ترکیب می کند.

نورپردازی LED BrightSeries در یخچال‌های فریزر منتخب Maytag، یافتن آنچه را که به دنبال آن هستید آسان می‌کند، در حالی که ویژگی PowerCold® در مدل‌های منتخب می‌تواند به سرعت یخچال را با لمس یک دکمه خنک کند.

با قرار دادن فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست، یخچال ساید بای ساید دسترسی سریع به مواد غذایی تازه و منجمد را فراهم می کند.

این مدل‌ها اغلب دارای یخ‌پاش‌کننده‌های داخل درب و آب و همچنین ذخیره‌سازی کافی درب هستند.

اگر دوست دارید مواد غذایی منجمد را ذخیره کنید، این سبک ظرفیت فریزر کمی بیشتر از سبک های دیگر ارائه می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.