صادرکننده شستی طبقات آسانسور

شستی طبقات آسانسور در حقیقت نوعی رابط بین کاربر آسانسور می‌‌باشد که جهت ثبت فرامین و انتقال آن به تابلو آسانسور به کار گرفته می‌‌شود. امروزه انواع شستی طبقات آسانسور در جنس‌های مختلفی تولید می‌گردد که از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

به طوری که با توجه به کیفیت بالایی این شستی‌ها حجم بالایی از آنها به کشورهای مختلف صادر می‌‌گردد. از این رو صادر کننده شستی طبقات آسانسور توانسته به سود قابل توجهی دست یابد و صادرات شستی طبقات منجر به پیشرفت اقتصادی کشور گردد.

صادرکننده شستی طبقات آسانسور

کاربرد شستی طبقات آسانسور

کاربرد شستی طبقات آسانسور شستی طبقات آسانسور دارای چه کاربردهای هستند؟

با توجه به این که امروزه زندگی شهری و آپارتمانی متداول گردیده است استفاده از آسانسور جهت جابه جایی بین طبقات آپارتمان ها بسیار گسترده گردیده است. از این رو معمولا یک آسانسور خوب مجهز به قطعات باکیفیت می باشد که از جمله این قطعات می توان به شستی آسانسور اشاره کرد که از خصوصیات مختلفی برخوردار هستند.

بنابراین هر طبقه در آسانسور دارای شستی های از جنس های مختلفی می باشد تا به خوبی درخواست های کاربر را به تابلو آسانسور منتقل نماید. در حقیقت شستی همان صفحه کلید می باشد که در تمامی کابین های آسانسور و در کنار درب کابین ها نصب می گردد تا امکان ثبت فرمان حرکت را به کابین آسانسور ممکن نماید. معمولا شستی های آسانسور در جنس های مختلفی تولید می شوند که از جمله آنها می توان به جنس استیل، شیشه ای و لمسی اشاره کرد.

بنابراین می توان انواع کاربردهای شستی طبقات آسانسور را به صورت زیر بیان کرد:

  • معمولا این شستی های احضار در داخل کابین و در کنار درب خروجی نصب می گردد و به صورت توکار و روکار نصب خواهد شد و وظیفه حرکت کابین را انجام می دهد.
  • این شستی ها دارای صفحه نمایشگری می باشد که موقعیت آسانسور و جهت حرکت آسانسور را نشان می دهد.
  • این شاستی ها دارای انواع مختلفی هستند و کاربردهای مختلفی در ساختمان های اداری، ساختمان های تجاری، ساختمان های مسکونی و … می باشند.

قیمت شستی طبقات آسانسور

قیمت شستی طبقات آسانسور امروزه انواع شستی های طبقات آسانسور در نمونه های مختلفی تولید می گردد تا دسترسی مشتریان با این شستی ها به راحتی و به انتخاب این شستی ها صورت گیرد. معمولا برندهای سازنده به صورت های مختلفی به توزیع این محصول در بازار می پردازد که از جمله روش های فروش این محصول می توان به فروش حضوری و اینترنتی آنها اشاره کرد. قیمت شستی طبقات آسانسور با توجه به میزان کیفیت این محصولات، نوسانات نرخ ارز، نوع خرید و فروش این محصول و … تعیین می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.