صادرکننده تابلو فرمان آسانسور

یکی از مهم ترین بخش های موجود در یک آسانسور، تابلو فرمان آن بوده که به عنوان برد کنترل گر آسانسور شناخته شده و وظیفه پردازش کل مجموعه آسانسور را به عهده دارد. از جمله مهم ترین وظایف این تابلو که در انواع متفاوتی تولید و عرضه می گردد، فرمان حرکت صحیح به دور موتور بوده و از این طریق سبب حرکت صحیح موتور می گردد. با توجه به اهمیت وجود تابلو فرمان آسانسور امروزه مدل های مختلفی از آن تولید گردیده است. هم چنین تامین این محصول نیز از طریق صادر کننده آن در مراکز توزیع انواع تابلو فرمان صورت می گیرد.

صادرکننده تابلو فرمان آسانسور

انواع تابلو فرمان آسانسور

انواع تابلو فرمان آسانسور از آن جایی که حرکت صحیح موتور در آسانسور از اهمیت زیادی برخوردار بوده و کنترل تمامی اجزای آن نیز در حرکت آسانسور نقشی اساسی داشته، محصولی تولید گشته تحت عنوان تابلو فرمان آسانسور که همانطور که از نامش پیداست فرمان حرکت صحیح به بخش های مختلف آسانسور را داده و از این طریق، سبب عملکرد بهتر آسانسور می گردد.

به طور کلی امروزه دو نوع تابلو فرمان تولید و عرضه می گردد که هر کدام کارکردهای خاص خود را داشته و به شرح زیر می باشند:

  • تابلو فرمان دو سرعته: این نوع تابلو فرمان، دارای یک موتور رو سرعته با سرعت دور تند و کند بوده و در زمان حرکت از موتور دور تند و هنگام توقف از موتور دور کند بهره می‌گیرد. از این رو ممکن است فرد داخل آسانسور دچار شوک ناگهانی گردیده و تکان های اضافی در آسانسور احساس نماید‌.
  • تابلو فرمان درایودار: این تابلو یکی از بهترین مدل های تابلو فرمان بوده که با دارا بودن قطعه ای به نام درایو، سبب حرکت صحیح و آرام موتور شده و با حذف هرگونه تکان و شوک های ناگهانی، سبب حرکت درست آسانسور می گردد.

لازم به ذکر بوده که هر کدام از مدل های تابلو فرمان آسانسور، در کیفیت های مرغوب و توسط تولید کنندگان ممتاز کشور صورت گرفته و انتخاب و کاربرد هریک از آن ها کاملا متناسب با سلیقه مشتری صورت می گیرد.

فروشنده برتر تابلو فرمان آسانسور

فروشنده برتر تابلو فرمان آسانسور امروزه مراکز متعددی وجود داشته که به عنوان فروشنده تابلو آسانسور، فعالیت داشته و در جهت تامین نیاز مشتری اقدامات موثری را ترتیب داده اند. این مجموعه نیز به عنوان فروشنده برتر تابلو فرمان آسانسور بوده که در زمینه توزیع و فروش انواع تابلو فرمان، فعالیت های وسیعی را صورت داده است.

لازم به ذکر بوده که کیفیت محصول ارائه شده در این مرکز، از نوع درجه یک بوده و مشتری می تواند بهترین تابلو فرمان را به صورت کاملا تضمینی در اختیار داشته باشد. هم چنین در رابطه با قیمت تابلو فرمان آسانسور نیز، باید بیان داشت که قیمت آن با توجه به نوع آن و برند تولیدی و هم چنین با توجه به نوسانات بازار، متغیر بوده و قیمت انواع این محصول به صورت روز در بازار تعیین می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.