صادرات تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

تابلو فرمان تک سرعته یکی از مهم ترین اجزای الکترونیکی آسانسور ها می باشد که وظایف مهمی را بر عهده دارد. این وسیله علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی، با برخورداری از استاندارد های لازم به منظور حفظ ایمنی انواع آسانسور ها، به دیگر کشور ها نیز صادر می شود. صادرات تابلو فرمان تک سرعته آسانسور به منظور دسترسی راحت مشتریان خارجی با این تابلو فرمان با کیفیت و استاندارد و تامین نیاز بازار به این وسیله انجام می گیرد.

صادرات تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

مشخصه تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

مشخصه تابلو فرمان تک سرعته آسانسور یکی از اجزای مهم برای انواع مختلف آسانسور ها، تابلو فرمان می باشد. تابلو فرمان شامل مدار های فرمان، قطعات الکترونیکی و ریز پردازنده ها می باشد. از جمله مهم ترین وظایف این قطعه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. کنترل جهت حرکت آسانسور و سرعت موتور
  2. محافظت از تجهیزات آسانسور
  3. پردازش درخواست های الکتریکی و پاسخگویی بخش های مختلف آسانسور
  4. کنترل تجهیزاتی هم چون سوئیچ ها، ترمز ها و درب کابین
  5. پردازش درخواست ها از کابین آسانسور و طبقات آن
  6. نظارت بر حرکت کابین آسانسور
  7. تشخیص وضعیت ها و موقعیت کابین آسانسور و حفظ ایمنی های لازم

تابلو فرمان معمولا در قسمت موتور خانه نصب می شود و به طور کلی وظیفه اعلام وضعیت های آسانسور و کنترل حرکت آن را بر عهده دارد. بنابراین وجود این قطعه در آسانسور و عملکرد صحیح آن به منظور برخورداری آسانسور از کارکرد مناسب و ایمنی لازم، بسیار ضروری می باشد.

خرید تابلو فرمان تک سرعته آسانسور

خرید تابلو فرمان تک سرعته آسانسور همان طور که گفتیم تابلو فرمان از اجزای اصلی انواع آسانسور ها می باشد که خود نیز انواع مختلفی دارد. یکی از انواع پر فروش و کاربردی این قطعه، تابلو فرمان تک سرعته است. درواقع بدون وجود تابلو فرمان عملا استفاده از هیچ گونه آسانسوری امکان پذیر نیست زیرا ایجاد ایمنی در حرکت آسانسور مهم ترین وظیفه تابلو فرمان می باشد.

بنابراین کیفیت تابلو فرمان بسیار مهم است. به همین منظور این قطعه با استفاده از بهترین انواع متریال از جمله انواع قطعات الکترونیکی درجه یک و سیم پیچ ها تولید می شود. هم چنین این قطعه به صورت انبوه تولید می شود و متناسب با نیاز های مختلف، انواع مختلفی از آن در بازار عرضه می شود.

خرید تابلو فرمان تک سرعته با توجه به نیاز ضروری به آن برای استفاده در آسانسور و برقراری ایمنی لازم در آن، بازار بسیار پر رونقی دارد. توزیع تابلو فرمان با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه انجام می گیرد و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز و گرامی قرار می گیرد. هم چنین این وسیله به صورت عمده نیز به دست خریداران می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.