سفارش ویژه شستی آسانسور تاچ

آسانسورها، طبق تعریف، فضاهای بسته ای هستند که افراد برای انتقال بین طبقه ای به آن وارد می شوند. آنها همچنین برای افرادی که در بالا رفتن از پله ها مشکل دارند، به ویژه در محیط های حیاتی مانند بیمارستان ها، یک روش ضروری حمل و نقل است. شستی آسانسور تاچ کلید مخصوصی است که از طریق آن فرمان حرکت به سیستم حمل آسانسور منتقل می شود. برای سفارش ویژه شستی آسانسور تاچ با ما تماس بگیرید.

سفارش ویژه شستی آسانسور تاچ

اطلاعاتی درباره شستی آسانسور تاچ atm

اطلاعاتی درباره شستی آسانسور تاچ atm اتوبانی را تصور کنید که صدها وسیله نقلیه مسافری به تنهایی با رانندگان خود سفر می کنند. این امر باعث ایجاد ازدحام، تأخیر، اتلاف وقت و سوخت می شود زیرا بسیاری از اتومبیل ها از حداکثر ظرفیت پنج نفر در هر وسیله نقلیه استفاده نمی کنند. همین امر هنگامی اتفاق می افتد که آسانسور همزمان فقط توسط یک مسافر استفاده می شود.

اکنون، با شستی آسانسور تاچ atm، قبل از ورود به آسانسور ، پایانه های باقی مانده در سالن ورودی و روی طبقه ، طبقه ای را که می خواهید به آن بروید تایپ می کنید و سپس مقصد را تأیید می کنید. با استفاده از این دو داد، مکان و مقصد شما، سیستم نشان می دهد کدام آسانسور در دسترس خواهد بود تا شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به طبقه مقصد برساند.

دلیل آن این است که تجزیه و تحلیل ترافیک انجام می شود و به روشی هوشمند آسانسور انتخاب شده همان کابلی است که قادر است با کارایی بیشتری در تماس حضور یابد. به این ترتیب افرادی که به همان مقصد شما وارد می شوند یا به طبقات نزدیک می روند با همان آسانسور پذیرایی می شوند، یعنی سفرها به گونه ای هدایت می شوند که فرد به سرعت و بدون نیاز به مقصد برسد.

منتظر مدت طولانی ایده این است که افراد را به یک ساختمان چابک در یک ساختمان منتقل کنیم و آسانسورها حداقل توقف را بین طبقات انجام دهند.

با استفاده از این فناوری، ساختمان در پایان ماه نیز در مصرف برق صرفه جویی می کند، زیرا با رفت و آمد غیر ضروری تماس قطع شده یا لغو شده هدر نمی رود. فناوری به کار رفته در رفت و آمد افراد به بهترین راه حل ممکن همگرا می شود.

پخش کلی شستی آسانسور تاچ

پخش کلی شستی آسانسور تاچ مجموعه ما اقدام به پخش شستی آسانسور تاچ با بهترین کیفیت در کنار قیمتی استثنایی نموده است. کیفیت و قیمتی که شما را شگفت زده خواند کرد!آسانسورها علاوه بر دکمه ها، با استفاده از کلید و شستی آسانسور تاچ نیز قابل استفاده هستند.

سیستم به همین صورت کار می کند و تنها تفاوت در این است که شما باید آن کلید را از طریق شکاف مربوطه وارد کرده و بچرخانید تا مکانیزم راه اندازی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش این محصول با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.