سفارش ویژه تابلو فرمان آسانسور درایو دار

 تابلو فرمان آسانسور درایو دار یکی از بخش های مهم و ضروری آسانسور ها بوده که تمامی دستورات از آنجا پردازش و به قسمت های مختلف آسانسور میرسد.
در صورت نبود تابلو فرمان برای آسانسور، عملکرد تمامی قسمت ها از جمله موتور آن با اختلال روبرو  می‌شود.
تابلو فرمان ها مدلهای مختلفی دارند که هر کدام دارای خصوصیات متعددی است.
برای سفارش ویژه تابلو فرمان آسانسور می توانید از طریق اینترنت انواع آنها را تهیه نمایید. 

سفارش ویژه تابلو فرمان آسانسور درایو دار

بارز ترین ویژگی تابلو فرمان دو سرعته آسانسور

بارز ترین ویژگی تابلو فرمان دو سرعته آسانسور  با نگاهی به تابلو فرمان دو سرعته در می یابیم که این تجهیزات با سیستم بسیار پیچیده ای کار می کنند و برای عملکرد بهتر آنها از دو موتور استفاده شده است. در این محصولات دو موتورها به طور همزمان و با یک سرعت کار نمی کنند بلکه نحوه عملکرد آنها با همدیگر تفاوت دارد وقتی آسانسور نیروی بیشتری برای حمل بخواهد و موتور اول نتواند قدرت لازم آن را تامین نمایند دومین موتور شروع به کار کرده تا بتواند حرکت مناسب را به آسانسور برساند.
آسانسور هایی که از تابلو فرمان دو سرعته ساخته شده اند نسبت به تابلو فرمان های دیگر، مصرف انرژی بیشتری داشته اما برای یک آسانسور لازم و ضروری می باشد. 

 آسانسور هایی که در مراکز پر رفت و آمد و شلوغ مانند بیمارستان ها و ادارات و از این قبیل وجود دارند به خاطر اینکه دائماً در حال حرکت هستند باید موتوری داشته باشند که به زودی داغ نشود و عمر آسانسور کاهش نیابد

 تابلو فرمانهایی برای منازل مسکونی، آپارتمانهای با رفت و آمد معمولی بسیار مناسب بوده و هزینه نصب و راه اندازی بالایی در صورت استفاده صحیح نخواهند داشت.
قیمت تابلو فرمان های دو سرعته نسبت به تابلو فرمان های دیگر کمتر می باشد که برندهای خارجی و داخلی زیادی اقدام به ساخت و تولید انواع تابلو کنترل در ابعاد و کیفیت های مختلف نموده اند.

صادر کنندگان تابلو فرمان آسانسور درایو دار

صادر کنندگان تابلو فرمان آسانسور درایو دار  کشورهای زیادی در زمینه صادرات تابلو فرمان آسانسور فعال هستند که مثل همیشه چین یکی از کشورهایی است که انواع تابلو فرمان با کیفیت های درجه یک و دو به بازار عرضه کرده و صادرات آن نیز به صورت گسترده انجام می گیرد.
کشور ایران نیز در این زمینه پیشرفت های قابل توجهی داشته و در سالهای اخیر دانشمندان توانستند تابلو کنترل هایی باکیفیت های مطلوب به بازار عرضه نمایند که عمل صادرات آن نیز به خاطر کیفیت بالای محصولات و قیمت پایین، به کشورهای دیگر انجام می شود. 

 سعی کنید قبل از انتخاب و خرید تابلو کنترل ها با توجه به شرایط و میزان رفت و آمد افراد در آن مکان آنها را مورد بررسی و سپس اقدام به تهیه آنها نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.