سفارش انواع شستی آسانسور تاچ

سفارش انواع شستی آسانسور تاچ به صورت آنلاین افزایش یافته است چون هنگام نصب آسانسور، شستی یکی از ملزومات مهم و اساسی می باشد.

شستی آسانسور داخل کابین نصب می شود و افراد با فشار دادن آن به تابلوی آسانسور فرمان می دهند به همین دلیل کیفیت و استحکام آن امری مهم و ضروری می باشد.

سفارش انواع شستی آسانسور تاچ

آشنایی مختصر با شستی atm آسانسور

آشنایی مختصر با شستی atm آسانسور

شستی atm آسانسور روی تابلو فرمان آسانسور داخل کابین نصب شده است و با فشردن آن تابلو فرمان سریع آن را ثبت می کند و به آسانسور فرمان اجرا می دهد به همین دلیل اولین رابط بین افراد داخل کابین و آسانسور شستی می باشد و کیفیت آن به قدری مهم است که نشان دهنده باکیفیت بودن خود آسانسور می باشد نامرغوب بودن آن باعث می شود هزینه های زیادی را صرف خرید و تعمیر آن کنید.

صفحه یا پلیتی که شستی ها بر روی آن قرار گرفته اند در جنس های مختلف زیر می باشند:

  • شستی های که دکمه لمسی دارند و دارای دو جنس استیل و شیشه می باشند: نمونه های که از جنس استیل هستند مقاومت بیشتری نسبت به شیشه دارند و جدید تر هم می باشند.
  • شستی های که دارای دکمه های فشاری می باشند که دارای جنس استیل یا ترکیبی از استیل و پلاستیک هستند: این مدل ها دارای دکمه های فشاری می باشند و کاربرد زیادی در آسانسور ها دارند.ِ
  • استفاده از کارت، اثر انگشت و شماره رمز روی کابین آسانسور: این نوع تابلوهای آسانسور برای محدود کردن افراد به دسترسی با آسانسور استفاده می شوند.

در هنگام انتخاب پلیت شستی با توجه به منطقه مورد نظر جنس آن را خریداری کنید به عنوان نمونه انتخاب جنس شیشه برای آسانسور های صنعتی و پر ترافیک نمی تواند مفید باشد و یا در مناطقی که رطوبت زیادی وجود دارد انتخاب پلیت شستی آهنی می تواند باعث زنگ زدن آن شود امروزه پلیت های شستی استیل فروش بالای دارند.

در هنگام خرید شستی های استیل باید توجه کنید که 1.5 میلی متر حداقل باید ضخامت آن ها باشد و برای آسانسورهای لوکس می توانید از شستی های شیشه ای استفاده کنید که حداقل بین 4 تا 6 میلی متر ضخامت آن ها باشد.

فروش عمده شستی آسانسور تاچ

فروش عمده شستی آسانسور تاچ

فروش عمده شستی آسانسور تاچ بازار داغی دارد چون استفاده از این نمونه محصول در بیشتر آسانسور ها افزایش یافته است علاوه بر این فروش شستی آسانسور به دلیل مزیت های که دارد روندی رو به بالا داشته است که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • کیفیت و دوام بالای دارد.
  • به راحتی قابل استفاده می باشد.
  • در مدل های دکمه ای و لمسی تولید می شود.
  • دارای جنس استیل، آهن و شیشه ای می باشد و شما می توانید مطابق با نوع آسانسور آن را خریداری کنید.

شما عزیزان می توانید از مجموعه ما هر نوع شستی آسانسوری که نیاز دارید را خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.