سفارش انواع تابلو فرمان گیرلس آسانسور

یکی از مهمترین اجزای آسانسور که از آن به عنوان مرکز پردازش سیستم نام برده می شود، تابلو فرمان است. همانطور که از نام این بخش بر می آید، فرمان های لازم جهت کارکرد را به موتور و سایر قسمت های آسانسور فرستاده و عملکرد درستی را از آنها منجر خواهد گشت. اکنون امکانی فراهم آمده تا بتوانید اقدام به سفارش انواع تابلو فرمان آسانسور همراه با بهترین کارایی و کیفیت در نمونه هایی نظیر تابلو فرمان گیرلس آسانسور نمایید.

سفارش انواع تابلو فرمان گیرلس آسانسور

اطلاعاتی درباره تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور

اطلاعاتی درباره تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور همانطور که گفته شد تابلو فرمان آسانسور یکی از مهمترین بخش هایی است که به هر آسانسور تعلق داشته و تمامی برنامه های کاربردی این بالابر توسط فرمان گرفتن از تابلوی مورد نظر است که کارکرد نهایی را از خود نشان خواهند داد.

اما در رابطه با انواع تابلو فرمان باید بگویی که از این قطعه انواع مختلفی نظیر تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور وجود داشته که در مقابل تابلو فرمان دو سرعته قرار گرفته و می‌خواهیم در قسمت زیر اطلاعاتی را درباره آن ارائه دهیم:

  1. به آن تابلو کنترل درایو دار نیز اطلاق گشته و می توان آن را نوعی دستگاه الکترونیکی معرفی کرد که به خوبی قادر است تا سطح فرکانس و ولتاژ را تغییر داده و سپس منجر به راه انداختن موتور تغییر سرعت در آن خواهد شد.
  2. در واقع این دستگاه مجهز به اینورتر بوده و مهمترین تاثیری که به جای خواهد گذاشت، راه اندازی نرم موتور آسانسور خواهد بود.
  3. همچنین امکان تنظیم ولتاژ و فرکانس که در این نوع تابلو فرمان وجود دارد، باعث عدم تغییر یکباره سرعت آسانسور از صفر تا درجات خیلی بالا شده و کم کم سرعت می گیرد.
  4. به علاوه از سری مزیت های خوب تابلو فرمان هیدرولیک این است که آسانسورهای مجهز به آن، دیگر دچار آثاری مانند تکان و ضربه های محسوس نخواهند شد.

تولید کنندگان تابلو فرمان گیرلس آسانسور

تولید کنندگان تابلو فرمان گیرلس آسانسور تولید تابلو فرمان گیرلس آسانسور با توجه به ضرورت و اهمیت بالای این دستگاه، رواج بیشتری نسبت به قبل گرفته و اکنون تولیدکنندگان نامی کشور اقدام به تولید بهترین و کارآمدترین نوع این محصولات کرده اند.

لازم به ذکر است تابلو فرمان گیرلس جهت نصب در فضاهای محدود مورد توجه قرار گرفته و هر کجا که آسانسور بدون سیستم موتورخانه اجرا شده باشد، می توان ردپای این تابلو فرمان را همانجا دید.

اما در انتها توجه شما را به مهمترین ویژگی ها و مشخصه های تابلو فرمان گیرلس جلب خواهیم کرد که عبارتند از:

  • امکان اجرای آن در تمامی آسانسورهای کششی وجود خواهد داشت.
  • از سیستم نجات اصطراری برخوردار بوده و بنابراین در مواقع حساس و پرریسک به داد افراد می آید.
  • می توان آن را برای انواع درب آسانسور استفاده نمود.
  • مجهز به باتری قابل شارژ بوده که در هنگان قطع برق، نور کافی را داخل کابین برقرار خواهند کرد.
  • همچنین از سیسنم های حفاظتی کنترل فاز و موتور برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.