راهنمای خرید تابلو فرمان آسانسور تک فاز

تابلو فرمان آسانسور تک فاز دو سرعته توانایی راه اندازی و کارایی دو موتور را دارد که از طریق دو موتور کار می کند که موتورهای آن دور تند و دور کند می باشند که طبق آن تنظیم می شود. فروشنده بهترین تابلو فرمان آسانسور دو سرعته برای جذب مشتری و فروش بالاتر باید از تابلو فرمان های درجه یک و باکیفیت برای فروش در فروشگاه خود استفاده کنند تا اعتماد افراد را به خود جلب نمایند که این امر باعث می شود افراد همیشه از آن جا خرید کنند و برای آسانسور خود استفاده کنند و بهتر است انواع تابلو فرمان آسانسور برای فروش داشته باشند تا افراد با توجه به کارایی خود یکی از آن ها را خریداری نمایند.

راهنمای خرید تابلو فرمان آسانسور تک فاز

صفر تا صد تولید تابلو فرمان آسانسور تک فاز

صفر تا صد تولید تابلو فرمان آسانسور تک فاز تابلو فرمان آسانسور به عنوان مغز آسانسور عمل می کند و باید تمامی کارها از جمله کنترل جهت حرکت و همچنین میزان سرعت آسانسور، کنترل ترمز و پردازش قسمت های الکتریکی، حفظ سیستم ایمنی و غیره را شامل می شود. تفروشنده تابلو فرمان آسانسور تک فاز در شکل های مختلف با کارایی های متفاوت به بازار مصرف ارائه شده اند. از جمله مدل رله ای که از مدل های سال های دور و تولید اولیه فرمان آسانسور محسوب می شود. اما با گذشت زمان و ورود مدل های تازه با کارایی های جدید به بازار این مدل به دست فراموشی سپرده شد. مدل دیجیتالی نوع دیگری از تابلو فرمان آسانسور است که برق مصرفی پایینی دارد و از نظر اندازه نیز بزرگ نمی باشد که کوچک بودن آن نیز یک مزیت به حساب می آید. با عوض نمودن یک قطع ی خاص می توان برنامه تابلو فرمان را نیز تغییر داد.

نوع دیگری از تابلو فرمان به نام PIC تولید شده است که قابلیت برنامه پذیر بودن را دارد و علاوه بر آن دارای حافظه نیز می باشد. دارای پورت نیز است. میکرو کنترلی که تابلو فرمان سریعی است و بالا بودن حافظه را نیز از آن خود کرده است. این تابلو فرمان تا حد زیادی از کیلو وات را جواب می دهد. اين نوع تابلو فرمان کاربرد زیادی را در صنعت آسانسور دارا می باشد و همچنین مصرف برق کم و اندازه مناسبی را به خود اختصاص داده است و پردازنده این نوع تابلو فرمان هوشمند می باشد.

در صورت خراب شدن به آسانی تعمیر می شوند و قیمت مناسبی دارند. انواع تابلو فرمان در مدل های گوناگونی تولید می شود، برخی از آن ها به دلیل پیشرفت تکنولوژی از رده تولید خارج شده و جای خود را به مدل های پیشرفته تر داده اند. از میان این تابلوهای فرمان نوع میکروکنترلری بیشترین استفاده را دارد و این امر به دلیل نکات مثبتی است که در این نوع تابلو فرمان وجود دارد.

ویژگی های تابلو فرمان آسانسور تک فاز

ویژگی های تابلو فرمان آسانسور تک فاز تابلو دو سرعته همان طور که از اسمش پیداست راه اندازی موتور های دو سرعته را بر عهده دارد که تابلو فرمان از یک موتور گیربکس دو سرعته که شامل موتور کند و تند می باشد تشکیل شده است و وظیفه آن را انجام می دهد ولی تابلو فرمان آسانسور درایور با یک سیستم کنترل کننده به نام درایور کار می کند و حرکات بسیار نرم صورت می پذیرد. کارکرد و عملکرد موتور تابلو فرمان دو سرعته با دستور تابلو فرمان به موتور انتقال می یابد و طبق دستور آن حرکت می کند که ابتدا حرکت، سرعت موتور تند و در زمانی که به کابین آسانسور به مقصد و جای اصلی خود رسید حرکت و سرعت کند می شود و در مکان اصلی یا مقصد دستور داده شده توقف می کند ولی در تابلو فرمان داریور حرکت کابین ها بسیار نرم بوده زیرا حرکت آن ها در چند جا به آرامی تغییر حالت می دهد و از کند به تند تبدیل می شود.

ولی به دلیل آرام بودن هیچ تغییری در آن ایجاد نمی شود و فرد متوجه نمی شود. تابلجو دو سرعته به دلیل این که حرکت و حالتش خیلی سریع تغییر می کند و از تند به کند می رود کابین دچار ضربه می شود که فرد به راحتی آن را حس می کند ولی داریور تا آخر مسیر نرم و یک نواخت می باشد و در هنگام توقف یا در حین حرکت به آرامی تغییر حالت می دهد که به آرامی و بدون ضربه از حرکت خود می ایستد و در طی تغییر ضربه کوچکی وارد می کند که فرد آن را حس نمی کند. تابلو فرمان درایور نسبت به دو سرعته برق بیشتری مصرف می کند که به ضرر فرد می باشد و بهتر است از تابلو فرمان های درایور استفاده کند.

قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور تک فاز

قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور تک فاز بررسی قیمت تابلو فرمان آسانسور تک فاز از راه های متفاوتی ممکن می باشد که هر فرد با توجه به شرایط موقعیت خود می تواند یکی از راه ها را برای دانستن قیمت و سفارش ارزان ترین و باکیفیت ترین تابلو فرمان انتخاب نماید یکی از راحت ترین و بی دردسر ترین راه دانستن قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور از طریق سایت آنلاین و فروشگاه ها می باشد که قسمت هر محصول با توجه به کیفیت و نوع آن، قیمت بروز آن در کنارش درج شده است

که با کوچک ترین تغییرات از طریق شرکت، قیمت در آن جا نیز تغییر می کند و همیشه در حال بروز رسانی می باشد که افراد با بررسی قیمت می توانند ارزان ترین محصول را سفارش دهند. یکی دیگر از راه های بررسی خرید تابلو فرمان آسانسور، شرکت تولید و مراکز توزیع می باشد که در آن جا محصولات تولید می شود و با توجه به وسایل استفاده شده و زحمت تولید، تابلو فرمان ها قیمت گذاری می شوند و به تمام مراکز اعلام می شود تا روی بسته ها درج نمایند و به دلیل بدون واسطه بودن قیمت پایینی دارد.

فروشنده مستقیم تابلو فرمان آسانسور تک فاز

فروشنده مستقیم تابلو فرمان آسانسور تک فاز تولید تابلو فرمان آسانسور را می توانید از طریق سایت اینترنتی به دست آورد. خرید از طریق آنلاین به خریداران کمک می کند تا هزینه ی کمتری را پرداخت نمایند. علت این امر حذف واسطه ها و خرید به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی محصول می باشد. خرید این نوع تابلو فرمان آسانسور به صورت کلی و به شکل مستقیم باعث می شود تا خریداران خرید خوبی را تجربه نمایند و هزینه ی مناسبی را بابت خرید آن پرداخت کنند.

برای آگاهی از قيمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار می توانید از طریق آنلاین اقدام نمایید خرید اینترنتی و بدون واسطه تابلو فرمان آسانسور درایو دار برای خریداران مقرون به صرفه می باشد. خرید از این طریق به صورت مستقیم انجام می گیرد و خریداران نیازی به مراجعه حضوری به تولید کننده ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.