تولید کنندگان تابلو فرمان آسانسور دو سرعته

یکی از انواع آسانسورهای موجود در بازار این محصول که بیشتر برای ساختمان های با ارتفاع و تعداد طبقات زیاد مورد استفاده قرار می گیرد آسانسور دو سرعته است. تابلو فرمان این آسانسور باید از توانایی بالایی برخوردار باشد تا بتواند مدیریت عملکرد آن را به خوبی انجام دهد. تولید کنندگان تابلو فرمان آسانسور دو سرعته  اقدام به ساخت و عرضه این وسیله با قیمت مناسب به بازار کرده اند و خریداران تجهیزان آسانسور می توانند به طور مستقیم این محصول را به صورت بی واسطه درخواست نمایند.

تولید کنندگان تابلو فرمان آسانسور دو سرعته

آشنایی با تابلو فرمان آسانسور گیرلس

آشنایی با تابلو فرمان آسانسور گیرلس تابلو فرمان آسانسور گیرلس مخصوص آسانسورهایی است که در آنها از گیربکس استفاده نشده است ولی در عین حال از کارایی بالایی نیز برخوردار هستند.

این تابلو دارای همه قطعات الکترونیکی لازم جهت اخذ دستورهای لازم از شستی آسانسور و پردازش آنها می باشد تا بتواند دستورهای لازم را به موتور انتقال دهد.

بدنه این تابلو عموما از نوع کامپوزیتی است که بسیار سبک بوده و به راحتی قابل نصب در قسمت های مختلف ساختمان است.

در این تابلو فرمان فیوز های لازم برای قطع و وصل جریان تک فاز یا سه فاز ورودی به تابلو تعبیه شده است و در صورت بروز هر گونه اتصالی قادر به قطع برقرار سراسری و استفاده از برق ذخیره می باشد. 

این تابلو برق با توجه به نوع و مشخصات قطعاتی که در آن وجود دارد می تواند پردازش اطلاعات ساختمان های با 32 طبقه را به راحتی انجام دهد و در آن می توان درایو های 7.5، 11، 15 و 18.5 کیلو وات را استفاده کرد.

عرضه تابلو فرمان آسانسور دو سرعته

عرضه تابلو فرمان آسانسور دو سرعته عرضه تابلو فرمان آسانسور دو سرعته توسط تولید کنندگان آن انجام می شود و این بدان معنی است که تابلو برق با کم ترین قیمت می تواند به دست خریداران برسد زیرا در این نوع فروش ارتباط بین خریدار و تولید کننده مستقیم است و از واسطه ها خبری نیست.

عرضه تابلو می توان از طریق همین وب سایت که توسط تولید کننده ارائه شده است انجام شود و یکی از بهترین روش های ارائه برای خریداران است چون می توانند به راحتی در منزل یا محل کار خود از طریق کامپیوتر، لپ تاپ یا حتی گوشی هوشمند خود به این وب سایت مراجعه کرده و انواع مختلف تابلو فرمان با کارایی های مختلف آنها را مشاهده کند سپس سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نماید.

ثبت سفارش از طریق تماس گرفتن با تولید کننده با شماره تلفن هایی که در این وب سایت ارائه شده است ممکن است و تولید کننده پس از پذیرش سفارش در اسرع وقت محموله را به دست خریدار می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.