تولید کننده شستی داخل کابین آسانسور

یکی از قطعات بسیار مهم داخل کابین آسانسور شستی می باشد که به وسیله آن کاربر یا مسافر می ‌تواند طبقه مورد نظر خود را انتخاب نموده و یا در مواقع اضطراری از دکمه‌های مخصوصی که بر روی آن تبدیل شده است برای درخواست کمک و آژیر هشدار استفاده کند. تولید کننده شستی داخل کابین آسانسور اقدام به ارائه انواع مختلف این محصول با کیفیت های مختلف نموده است و خریداران می ‌توانند به طور مستقیم در تماس با این تولید کننده آن را با کم ترین قیمت ممکن سفارش دهند.

تولید کننده شستی داخل کابین آسانسور

مختصری درباره شستی تاچ داخل کابین آسانسور

مختصری درباره شستی تاچ داخل کابین آسانسور شستی تاچ آسانسور در حال حاضر در بسیاری از کابین ها جایگزین دکمه های فشار سنتی شده است و این محصول در انواع مختلف و کیفیت های گوناگون قابل عرضه به خریداران است.

از طریق این شستی می ‌توان به سیستم کنترل آسانسور متصل شد و برای انتقال به طبقات مختلف از آن استفاده نمود.

مسافران تنها با لمس گرافیک های موجود بر روی این صفحه نمایش لمسی می توانند طبقه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

شستی های تاچ دارای صفحه شیشه ای هستند که معمولاً در دو مدل توکار و روکار به بازار عرضه شده اند و رنگ بدنه اغلب این شستی ها معمولا سیاه است تا تصاویر ایجاد شده بر روی صفحه نمایش از وضوح بالاتری برخوردار باشد.

انواع مختلف این شستی ها را می توان برای آسانسورهای با تعداد تلفات از ۴ تا ۱۴ درخواست نمود.

از ویژگی های این شستی های تاچ می توان به سرعت عملکرد بالای آنها اشاره کرده که حتی در هوای مرطوب و شرجی نیز می ‌توانند بالاترین کارکرد را داشته باشند.

همچنین می توان انواع لوگو و طرح های دیگر را در صفحه نمایش این شستی ها ایجاد نموده و حتی امکان نصب نمایشگر برای نمایش فیلم و عکس به ویژه در ساختمان های تجاری و اداری ایجاد کرد.

این شخصیت ها معمولاً در ابعاد مستطیلی هستند و طول و عرض آنها بسیار متفاوت است.

عرضه بدون واسطه شستی داخل کابین آسانسور

عرضه بدون واسطه شستی داخل کابین آسانسور عرضه شستی آسانسور داخل کابین به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط تولید کننده این محصول در بازار انواع تجهیزات آسانسور انجام می‌شود و خریداران می‌ توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و ارتباط با هر نوع واسطه‌ی انواع مختلفی نشستی را با نازلترین قیمت ممکن از تولید کننده آن خریداری کنند.

عرضه بدون واسطه از طریق تماس تلفنی امکان پذیر است و خریداران می ‌توانند با شماره هایی که در همین وب سایت درج شده تماس گرفته تا به طور مستقیم با تولید کننده در مورد این محصول و قیمت روز آن صحبت نمایند.

همچنین می توان از طریق این وب سایت اطلاعات لازم در مورد انواع مختلف این شستی با تصویر آنها را به طور دقیق مشاهده نمود و بر اساس نیاز و نوع کارایی هر یک از آنها گزینه های مورد نظر را انتخاب و به صورت آنلاین سفارش داد.

سفارشات خریداران در بسته بندی مناسب و با تضمین کیفیت حین تحویل در اسرع وقت به آدرس خریداران ارسال خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.