تولیدی تابلو فرمان آسانسور کششی

تولیدی تابلو فرمان آسانسور کششی به تولید و ارائه این محصولات مهم می ‌پردازد و آن را به متقاضیان تحویل می ‌دهد. این تابلوها از بخش‌ های مهم آسانسور می باشد. می ‌توان گفت که مغز یک آسانسور، تابلو فرمان آن است. از طریق این تابلوها تمامی دستورات برای بالا و پایین بردن داده می ‌شود. این محصولات توسط این تولیدی معتبر در انواع مختلف تولید می گردد. این محصولات به دو مدل تک سرعته و دو سرعت است.

تولیدی تابلو فرمان آسانسور کششی

مشخصه تابلو فرمان آسانسور کششی

مشخصه تابلو فرمان آسانسور کششی از مشخصات تابلو فرمان آسانسور کششی می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. کنترل سرعت موتور آسانسور،
  2. کنترل جهت حرکت آسانسور،
  3. حفظ ایمنی لازم،
  4. تشخیص وضعیت های گوناگون،
  5. کنترل قطعاتی همچون ترمزها و سوئیچ ها،
  6. حفاظت الکتریکی از قطعات و تجهیزات پذیرش درخواست،
  7. شصتی ها احضار در کابین و طبقات.

این تابلو ها از نظر تجهیزات که در آنها به کار رفته به چهار نوع تقسیم می شوند: رله ای، دیجیتالی، plc ، میکرو کنترلری. در نوع اول از تابلوهای قدیمی است و از زمانی که تابلوهای جدیدی تولید شده ‌اند، از این تابلوهای رله ای کمتر استفاده می شود. از تابلو فرمان دیجیتالی نیز کمتر استفاده می گردد. اما مزایای بیشتری نسبت به تابلوهای رله ای دارد که از آن جمله مصرف پایین انرژی و برق است.

در نوع plc بسیار برنامه پذیر بودن رعایت می ‌شود، اما مقرون به صرفه نمی باشد و در تابلو فرمان میکرو کنترلری بیشتر در بازارهای کنونی استفاده می گردد و بسیار برای کنترل و هدایت آسانسور مناسب است و مزیت استفاده از این تابلو فرمان ها به علت سرعت بالا، حافظه بالا، قیمت ارزان، تعمیر راحت، کم مصرف بودن آن می باشد.

فروشنده تابلو فرمان آسانسور کششی

فروشنده تابلو فرمان آسانسور کششی فروشنده تابلو فرمان آسانسور کششی در سطح گسترده ‌ای به فروش این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی می ‌پردازد. وجود این تابلوها از موارد ضروری در هر آسانسور است و طبیعتاً بسیار کاربردی می باشند. تابلو فرمان آسانسور کششی مغز متفکر آسانسور است که تمامی دستورات در حافظه آن وجود دارد.

فروشنده تابلو فرمان به فروش و ارائه محصولات پر کاربرد می پردازد که اکنون بسیار مورد استفاده می باشد. خرید تابلو فرمان به دلیل حجم بالای آن باید تولیدات بیشتری را شامل شود تا جوابگوی نیاز جوامع باشد. زیرا امروزه با ساخت انواع پروژه های ساختمانی که در چندین طبقه به صورت مجتمع‌ های عظیمی می باشد، وجود این آسانسورها بسیار ضروری شده است.

این آسانسورها دارای تجهیزات مشترکی هستند، مانند: کلیدهای گردان، کلیدها و فیوزها، ترانس تایمر و غیره. از انواع این تابلو فرمان ها استفاده های مکرری صورت می ‌گیرد. اما از تابلو میکرو کنترلری که مدرن ‌تر و جدیدتر می باشد، بیشتر مورد استفاده قرار می ‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.