توزیع کنندگان شستی کابین آسانسور

مشتریان عزیز و خریداران گرامی می توانند سفارش عمده شستی آسانسور را با کیفیت برتر و عالی انجام دهند و سفارش عمده آنها از طریق سایت‌های اینترنتی توزیع کنندگان شستی کابین آسانسور و از طریق مراکز و نمایندگی‌های ما به صورت حضوری انجام می‌شود که با توجه به نیاز خود می‌توانند هر مدل بانک را برای آسانسور خود یا برای آسانسور های سفارش بدهند.

توزیع کنندگان شستی کابین آسانسور

صفر تا صد تولید شستی کابین آسانسور

صفر تا صد تولید شستی کابین آسانسور در صورت نیاز، می توان با اضافه کردن چندین شستی آسانسور در حال استفاده از ساختمان، جایی که یک دکمه درخواست مناسب ترین آسانسور را فراخوانی می کند، استفاده کرد. این یکی دیگر از مشکلات بهینه سازی خوب است. اما مشکل اصلی آسانسور منفرد اغلب به اندازه کافی خوب است که می تواند توانایی یک کاندیدا را در مشاهده معاملات مختلف ذاتی هر طرح ارزیابی کند.

تولید شستی کابین آسانسور ، به این موضوع دقت می شود که آسانسورها باید توانایی حرکت بین طبقات در یک ساختمان را دارند. قبل از شستی کابین آسانسور، شخصی با فشار دادن یک دکمه (دال) آسانسور را احضار می کند. آن دکمه غالباً در نزدیکی آسانسور قرار گرفته و رابطه را ترسیم می کند. این دکمه تا رسیدن آسانسور روشن مانده و بازخورد را برای کاربر فراهم می کند. بعلاوه، غالباً یک نشانگر دیگر نیز در بالای آسانسور وجود داشت. هدف آن تهیه نقشه برای مسافر بود تا شخص بتواند در کدام آسانسور سوار شود.

هنگامی که داخل آسانسور قرار گرفت، دکمه های شماره گذاری شده با طبقات مختلف مطابقت دارند که نشان می دهد شخص کجا می تواند برود. برای رسیدن به طبقه ششم، شخصی دکمه ای را که نشانگر “شش” است فشار می داد. این دکمه تا زمانی که مسافر به طبقه ششم تحویل داده نمی شود، بازتاب می دهد. مسافران همچنین می توانستند دکمه ها را هنگام حمل و نقل فشار دهند تا درخواست توقف در آن طبقه را داشته باشند. امکان انتخاب مقصد در هنگام حمل و نقل از آسانسورهای آسانسور سنتی است.

شستی کابین آسانسور طراحی متفاوتی دارند. این دو مرحله به جای اینکه از طریق یک دکمه با آسانسور تماس بگیرید و سپس در هنگام قرارگیری در آسانسور کف مورد نظر خود را نشان دهید، در یک مرحله ادغام شده اند. مسافر قبل از ورود به آسانسور از طریق پانل مرکزی / رابط، کف خود را نشان می دهد. از میان آسانسورهای مختلفی که فرد می تواند سوار شود، پانل مرکزی / رابط به مسافران می گوید که کدام آسانسور را منتظر بمانند – به عنوان مثال آسانسور A. همچنین، دیگر هیچ چراغی روشن نمی شود تا نشان دهد که آسانسور A درست است. حداقل در بسیاری از مواردی که من دیده ام، همه چراغ ها روشن هستند.

شستی کابین آسانسور از قبل برنامه ریزی شده اند. مسیری که آسانسور طی می کند برای به حداکثر رساندن کارایی و امنیت از قبل تعیین شده است. این بدان معناست که مسافران پس از ورود قادر به تغییر نیستند. در نتیجه، دکمه های شماره دار کف برداشته شده اند. بعضی اوقات در داخل آن یک LCD وجود دارد که طبقه های برنامه ریزی شده ای را نشان می دهد که آسانسور به آنجا سفر می کند، اما معمولاً به دلیل قرار دادن آن در مکان های خارج از راه، دشوار است.

کاربرد شستی کابین آسانسور چیست؟

کاربرد شستی کابین آسانسور چیست؟ زیرا به یک دلیل ساده آسانسور بالا می رود و همچنین پایین می آید. بنابراین، هنگامی که آسانسور بالا می رود، و دکمه بالا را فقط برای گرفتن آسانسور فشار می دهید و می خواهید پایین بروید، باید صبر کنید تا آسانسور به بالاترین نقطه ای که هرکسی از شما خواسته است برسد، سپس پایین می آید.

این سیستمی است که در آن به آسانسور می گویید از کدام راه می خواهید بروید و وقتی آسانسور به راه شما می رود، متوقف می شود و شما را سوار می کند. اگر درک این نکته برای مردم بسیار دشوار است که دو دکمه داشته باشند، آنها باید فقط از پله ها استفاده کنند. دلیل اینکه طبقه همکف فقط یک دکمه دارد، این است که این دکمه دکمه بالا است، به آسانسور می گوید شما می خواهید بالا بروید.

دلیل اصلی آن منزجر بودن برخی افراد است. فرض کنید شما در طبقه اول سوار آسانسور شده و دکمه 5 را فشار دهید. شخص دیگری وارد می شود و 6 می زند، یک سوم 8. سپس یک نفر دیگر سوار می شود، می خواهد به 15 برسد، بنابراین همه تماس های شما را لغو می کند زیرا عجله دارد.

برخی از آسانسورها دارای یک سیستم توزین بار هستند که در صورت وجود مقدار زیاد بار، تمام تماس ها را لغو می کند: 150 پوند بر روی ماشین قرار دارد و بیش از 3 تماس نیز تنظیم شده است – سیستم معتقد است که این یک خرابکاری است و همه تماس ها را لغو می کند. اما شما به عنوان یک سوارکار معمولی نمی دانید که آسانسور شما از این ویژگی برخوردار است یا خیر.

نکاتی درباره شستی کابین آسانسور

نکاتی درباره شستی کابین آسانسور پس از شناسایی کلاسها و رابط ها و ارتباط بین آنها، بحث در مورد موارد مختلف استفاده نیز مهم است. مهمترین موارد استفاده عبارتند از:

  • تماس با ماشین آسانسور: بنابراین، وقتی مسافری می خواهد به طبقه دیگری بالا یا پایین برود، دکمه بالا یا پایین را فشار می دهد تا آسانسور تماس بگیرد.
  • این نیاز به زمانبندی کابین آسانسور برای رفتن به طبقه مسافران دارد.
  • آسانسور را حرکت دهید / متوقف کنید
  • درها را باز یا بسته کنید
  • نشان دادن جهت حرکت
  • نشان دادن موقعیت آسانسور: کف که آسانسور به آن رسیده است. این مهم به مسافر نشان داده می شود تا مسافر بتواند در طبقه مقصد از آسانسور پیاده شود
  • راه اندازی وقفه های اضطراری
  • برقراری تماس اضطراری

خرید عمده انواع شستی کابین آسانسور

خرید عمده انواع شستی کابین آسانسور شستی کابین آسانسور نوعی قطعه ی فلزی است که در بین کابین و سر آن قرار می گیرد و انتخاب بین طبقات را برای مسافران امکان پذیر می کند. قیمت شستی کابین آسانسور بسیار مناسب و عالی بوده و همراه با تغییراتی در طول سال می باشد که با توجه به نظر تولید کننده قیمت‌های مختلفی برای عرضه شستی کابین آسانسور در نظر گرفته شده و در انواع مدل شستی می‌توان قیمت های مناسب و ارزان را مشاهده کرد مشتریان به راحتی می‌توانند با که آسانسور درجه یک و ممتاز را با قیمت های مناسب به همراه تخفیف های فوق العاده خریداری کنند و از آنها نهایت استفاده را داشته باشند زیرا قیمت آن ها از آن بوده و کیفیت آنها چندین برابر می باشد.

در مرکز خرید و صادرات شستی کابین آسانسور تمامی مشتریان می توانند در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان رسیده و قیمت ارزان و مناسبی را دارا بوده که تخفیف های خوبی برای هر کدام از آنها در نظر گرفته شده است که باعث کم شدن هزینه های مشتری در هنگام خرید شستی آسانسور خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.