توزیع کنندگان تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

یکی از بخش های بسیار مهم هر آسانسور تابلو فرمان است که نقش عملکرد مناسب آسانسور و حرکت دقیق آن را بر عهده دارد. تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک یکی از انواع مختلف تابلو فرمان می باشد که کاربرد آن در آسانسورهای هیدرولیک است. توزیع کنندگان این تابلو فرمان بهترین این نوع تابلو را با داشتن ویژگی های منحصر به فرد به بازار ارائه کرده اند تا کسانی که در زمینه نصب و تعمیر آسانسور و ساخت آن فعالیت دارند بتوانند این محصول را به طور مستقیم و با ارزانترین قیمت عرضه در بازار تهیه نمایند.

توزیع کنندگان تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک چه ویژگی هایی دارد؟

تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک چه ویژگی هایی دارد؟ تابلو فرمان مورد استفاده در آسانسور های هیدرولیک دارای به تفاوت هایی با انواع تابلو فرمان آسانسور های یک سرعته و دو سرعته است. معمولاً آسانسورهای هیدرولیک برای ساختمان های کم ارتفاع که ظرفیت تحمل وزن های بالا را دارند و بیشتر به عنوان خودرو بر یا باربر مورد استفاده قرار می گیرند به کار می روند.

در این نوع آسانسورها کابین به وسیله پمپ های هیدرولیک جابجا می ‌شود. با توجه به تفاوت نوع آسانسور با آسانسورهای نفربر ویژگی های مختلفی برای این تابلو فرمان آسانسور می ‌توان انتظار داشت که از جمله آنها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این تابلو فرمان امکان ایجاد از یک تا هشت توقف را در اختیار کابین قرار می ‌دهد همچنین می تواند با انواع مختلف پاور یونیت ها هماهنگ بوده و به آن متصل شود.
  • این تابلو برق می تواند به صورت تک ضرب یا دو ضرب راه اندازی شود و امکان عملکرد آن با تعداد شیر های مختلف وجود دارد.
  • در این تابلو فرمان می توان از شیرهای اضطراری ۱۲ یا ۲۴ ولت برقی DC استفاده کرد.
  • این تابلو فرمان جهت حفاظت از قطعات مختلف آسانسور و تابلو فرمان دارای سیستم کنترل بار و فاز می باشد.
  • برد مورد استفاده در این تابلو فرمان قابلیت برنامه‌ریزی را داشته و فیوز های ایمنی متعددی برای حفاظت از قطعات مختلف تابلو فرمان در این تابلو تعبیه شده است.

خرید ارزان قیمت تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک

خرید ارزان قیمت تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک خرید تابلو فرمان آسانسور از توزیع کنندگان آن با قیمت ارزان یکی از خواسته های کسانی است که به اشکال مختلف در زمینه نصب و راه اندازی آسانسور فعالیت می کنند همچنین کسانی که به فروش انواع تجهیزات مربوط به آسانسور  فعالیت دارند به این محصول و به ویژه خرید ارزان قیمت آن نیاز دارند.

برای تهیه این تابلو فرمان با قیمت ارزان می توان به طور مستقیم با توزیع کنندگان آن در سراسر کشور تماس برقرار کرد و از قیمت تابلو فرمان آسانسور هیدرولیک و مشخصات انواع مختلف آن مطلع شد.

سفارش خرید از طرف همین وب سایت توسط توزیع کنندگان آن فراهم شده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست  همچنین این روش خرید باعث می شود که مجبور به پرداخت هزینه اضافه به واسطه ها نباشید و سفارش تکی یا عمده را در آدرس مورد نظرتان دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.