توزیع کننده تابلو فرمان کششی آسانسور

تابلو فرمان قطعه اصلی و مهم در آسانسور می باشد که به دلیل وظایف زیادی که بر عهده دارد از کارایی زیادی برخوردار گردیده و به ‌عنوان یکی از قطعه ‌های مهم در این پکیج محسوب می ‌شود که دارای انواع مختلفی است که یک نمونه از آن به صورت کششی می ‌باشد؛ توزیع‌ کننده تابلو فرمان کششی آسانسور این قطعه کاربردی و مهم را که با تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گردیده است با بالاترین سطح کیفی عرضه نموده و در اختیار سایر مراکز فروش در سراسر کشور قرار می‌ دهد و با توزیع گسترده آن زمینه خرید را فراهم نموده است.

توزیع کننده تابلو فرمان کششی آسانسور

ویژگی های تابلو فرمان ask آسانسور درجه یک

ویژگی های تابلو فرمان ask آسانسور درجه یک تابلو فرمان که نقش زیادی در کنترل حرکت کابین آسانسور برعهده دارد توسط شرکت‌ های مختلفی تولید می‌ گردد که یکی از برترین و بزرگترین شرکت ‌های تولید کننده این قطعه شرکت ask که می باشد که این محصول را با تکنولوژی روز دنیا و با بهره‌ گیری از متخصصین داخلی تولید و عرضه نموده است و در اختیار بازار فروش قرار می‌ دهد.

تابلو فرمان ask آسانسور درجه یک دارای ویژگی ‌های خاص و منحصر به فردی می ‌باشد که با دارا بودن آنها جزو برترین و بهترین نمونه ‌های موجود در بازار معرفی گردیده است که در این بخش به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • این نوع تابلو فرمان دارای حرکت بسیار نرم و کنترل شده ای می باشد که درحین حرکت هیچگونه لرزشی در قطعات دیگر ایجاد نخواهد کرد.
  • قابلیت راه ‌اندازی انواع موتور های مختلف از جمله موتورهای گیربکس و گیرلس را دارا می باشد.
  • از قابلیت اعلام خرابی برخوردار می باشد و اگر به صورت پیشرفته طراحی گردیده باشد قابلیت حالت سخن‌گوی را نیز دارا است.
  • برای انواع مختلف آسانسورها از قبیل آسانسورهای کششی که دارای سرعت‌ های مختلفی می‌ باشند قابل استفاده می ‌باشد.
  • ویژگی دیگر این نمونه تابلو فرمان این است که مجهز به ورودی EMG می باشد که برای مواقع اضطراری طراحی و تولید گردیده است.
  • تابلو فرمان ask از ضمانت ‌نامه معتبر برخوردار می ‌باشد و خریدار می تواند آن را به صورت کاملاً تضمین شده و با کیفیت بالا سفارش دهد و خریداری نماید.

قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور

قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور قیمت تابلو فرمان آسانسور بستگی به کیفیت و برند شرکت تولید کننده آن دارد و اگر در شرایط عالی و استاندارد تولید شده باشد از کیفیت بالا و قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود.

متقاضیان می توانند قیمت انواع تابلو فرمان آسانسور را از طریق این سایت و تماس با کارشناسان فروش ما استعلام نمایند و در صورت نیاز آن را با بهترین کیفیت سفارش داده و خریداری نمایند.

خاطرنشان می‌ شود که علاوه بر موارد ذکر شده عواملی نیز مانند نوسانات بازار نیز بر قیمت این نمونه دستگاه تاثیرگذار خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.