بررسی قیمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار

برای آگاهی از قيمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار می توانید از طریق آنلاین اقدام نمایید. خرید اینترنتی و بدون واسطه تابلو فرمان آسانسور درایو دار برای خریداران مقرون به صرفه می باشد. خرید از این طریق به صورت مستقیم انجام می گیرد و خریداران نیازی به مراجعه حضوری به تولید کننده ندارند.

بررسی قیمت تابلو فرمان آسانسور درایو دار

تابلو فرمان آسانسور و بررسی انواع آن

تابلو فرمان آسانسور و بررسی انواع آن

تابلو فرمان آسانسور به عنوان مغز آسانسور عمل می کند و باید تمامی کارها از جمله کنترل جهت حرکت و همچنین میزان سرعت آسانسور، کنترل ترمز و پردازش قسمت های الکتریکی، حفظ سیستم ایمنی و غیره را شامل می شود.

تابلوهای فرمان آسانسور در شکل های مختلف با کارایی های متفاوت به بازار مصرف ارائه شده اند. از جمله مدل رله ای که از مدل های سال های دور و تولید اولیه فرمان آسانسور محسوب می شود. اما با گذشت زمان و ورود مدل های تازه با کارایی های جدید به بازار این مدل به دست فراموشی سپرده شد.

مدل دیجیتالی نوع دیگری از تابلو فرمان آسانسور است که برق مصرفی پایینی دارد و از نظر اندازه نیز بزرگ نمی باشد که کوچک بودن آن نیز یک مزیت به حساب می آید. با عوض نمودن یک قطع ی خاص می توان برنامه تابلو فرمان را نیز تغییر داد.

نوع دیگری از تابلو فرمان به نام PIC تولید شده است که قابلیت برنامه پذیر بودن را دارد و علاوه بر آن دارای حافظه نیز می باشد. دارای پورت نیز است. میکرو کنترلی که تابلو فرمان سریعی است و بالا بودن حافظه را نیز از آن خود کرده است. این تابلو فرمان تا حد زیادی از کیلو وات را جواب می دهد.

اين نوع تابلو فرمان کاربرد زیادی را در صنعت آسانسور دارا می باشد و همچنین مصرف برق کم و اندازه مناسبی را به خود اختصاص داده است و پردازنده این نوع تابلو فرمان هوشمند می باشد، در صورت خراب شدن به آسانی تعمیر می شوند و قیمت مناسبی دارند.

انواع تابلو فرمان در مدل های گوناگونی تولید می شود، برخی از آن ها به دلیل پیشرفت تکنولوژی از رده تولید خارج شده و جای خود را به مدل های پیشرفته تر داده اند. از میان این تابلوهای فرمان نوع میکروکنترلری بیشترین استفاده را دارد و این امر به دلیل نکات مثبتی است که در این نوع تابلو فرمان وجود دارد.

مشخصات تابلو فرمان آسانسور درایو دار

مشخصات تابلو فرمان آسانسور درایو دار

از مشخصات تابلو فرمان آسانسور درایو دار می توان به بهینه بودن آن در مصرف انرژی اشاره کرد. در هنگام راه اندازی موتور خیلی نرم شروع به کار می کند، این عملکرد مناسب باعث می شود تا کابین آسانسور از لرزه ها و تکان های ناگهانی حفظ شود و این تکان ها معمولا در هنگام شروع به کار و همچنین توقف آسانسور به وجود می آید.

ولتاژ در این نوع تابلو فرمان ها به صورت تدریجی شروع به افزایش پیدا می کند که این امر یکی از نکات مثبت و مفید در این نوع تابلو فرمان ها می باشد. این تابلو های فرمان سیستم نجات در مواقع اضطراری را دارا می باشند. کیفیت حرکت در آن ها در سطح خوبی است زیرا مطابق با استاندارد تولید شده اند.

قیمت تابلو فرمان را باید از طریق اینترنتی کسب نمایید. بهتر است برای آگاهی از قيمت روز این نوع تابلو فرمان آسانسور ازطریق آنلاین وارد عمل شوید. تابلو فرمان آسانسور برای آسانسورهای کششی مناسب هستند.

خرید تابلو فرمان آسانسور درایو دار 3vf

خرید تابلو فرمان آسانسور درایو دار 3vf

خرید تابلو فرمان آسانسور درايو دار 3VF را می توانید از طریق سایت اینترنتی به دست آورد. خرید از طریق آنلاین به خریداران کمک می کند تا هزینه ی کمتری را پرداخت نمایند. علت این امر حذف واسطه ها و خرید به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی محصول می باشد.

خرید این نوع تابلو فرمان آسانسور به صورت کلی و به شکل مستقیم باعث می شود تا خریداران خرید خوبی را تجربه نمایند و هزینه ی مناسبی را بابت خرید آن پرداخت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.