با یخچال صنعتی تهران ممتاز به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کنید

واحدهای فریزر در منازل و همچنین در صنعت و تجارت کاربرد دارند، واحدهای یخچال و فریزر تجاری تقریباً 40 سال قبل از مدل های معمولی خانگی مورد استفاده قرار می گرفتند.

از یخچال صنعتی تهران ممتاز در مراکز بزرگ فروش مواد غذایی استفاده می شود.

سبک فریزر بیش از یخچال از دهه 1940 سبک پایه بود تا اینکه یخچال های مدرن و ساید بای ساید این روند را شکستند.

سیکل فشرده سازی بخار در اکثر یخچال های خانگی، یخچال فریزرها و فریزرها استفاده می شود، یخچال های جدیدتر ممکن است شامل یخ زدایی خودکار، آب سرد، و یخ از تلگراف در درب باشد.

یخچال و فریزرهای خانگی برای نگهداری مواد غذایی در اندازه های مختلفی ساخته می شوند، در میان کوچک‌ترین یخچال‌ها، یخچال‌های نوع Peltier هستند که برای خنک کردن نوشیدنی‌ها طراحی شده‌اند.

یک یخچال بزرگ خانگی به اندازه یک فرد قد دارد و ممکن است حدود یک متر (3 فوت 3 اینچ) عرض داشته باشد و ظرفیت آن 0.6 متر مکعب (21 فوت مکعب) باشد.

یخچال ها و فریزرها ممکن است به صورت مستقل یا در آشپزخانه ساخته شده باشند.

یخچال و فریزر به خانوارهای مدرن اجازه می دهد تا مواد غذایی را برای مدت طولانی تری نسبت به قبل تازه نگه دارند.

فریزرها به مردم این امکان را می دهند که مواد غذایی فاسد شدنی را به صورت عمده بخرند و در اوقات فراغت مصرف کنند و خریدهای عمده انجام دهند.

ایرانیان باستان از اولین کسانی بودند که شکلی از کولرهای تبخیری بزرگ به نام یخچال ها را با استفاده از فضاهای ذخیره سازی زیرزمینی اختراع کردند.

یک سازه بزرگ گنبدی روی زمین که با دیوارهای ضخیم ساخته شده بود و مجهز به بادگیرها (به نام “بادگیر”) بود که به صورت یک سری دیواره های بیشتری جدا شده بود.

قنات، نوعی قنات که در ایران باستان استفاده می‌شده است.

در دوران معاصر، قبل از اختراع یخچال برقی مدرن، از یخ‌خانه‌ها و جعبه‌های یخ برای تأمین انبار خنک در بیشتر سال استفاده می‌شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.