بازار خرید تابلو فرمان آسانسور

بازار خرید تابلو فرمان آسانسور در طول سال رونق خوبی دارد. چرا که تابلو فرمان از قطعات الکتریکی اصلی و کاربردی در هر نوع آسانسوری محسوب می شود. در بازار انواع مختلفی از تابلو فرمان جهت فروش عرضه می شود. با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی، بازار خرید و فروش این نوع قطعات آسانسور نیز رونق بیشتری گرفته و مشتری می تواند بدون نیاز به حضور در محل قطعه را به صورت آنلاین سفارش دهد.

بازار خرید تابلو فرمان آسانسور

آشنایی با تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور

آشنایی با تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور

امروزه استفاده از آسانسور در بسیاری از ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مرسوم است. هر آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل شده که یکی از آنها تابلو فرمان می باشد. تابلو فرمان هیدرولیک آسانسور در واقع جزء مهمترین بخش های کنترلی – الکتریکی آسانسور به حساب می آید که شامل ریزپردازنده ها، مدارهای فرمان و سایز قطعات الکترونیکی می باشد. مهمترین وظیفه تابلو فرمان کنترل حرکات کابین است.

تابلو فرمان های هیدرولیک در درون موتورخانه نصب شده و وظایف متعددی را بر عهده دارند. از جمله این وظایف می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • حفاظت الکتریکی از تمام تجهیزاتی که بر روی آسانسور نصب گردیده است.
  • پردازش صحیح درخواست ها بین کابین و طبقات آسانسور
  • حفظ ایمنی لازم از طریق کنترل و نظارت مستمر بر حرکت کابین
  • کنترل سرعت، حرکت و تجهیزات الکتریکی موجود در آسانسور از جمله ترمزها، سوئیچ ها و درب کابین

تابلو فرمان ها انواع مختلفی دارند. در یک دسته بندی کلی می توان آن را به 4 دسته رله ای، دیجیتالی، میکروکنترلری و PLC تقسیم بندی کرد. هر یک از انواع نام برده از نظر ویژگی های ظاهری و کارایی با یکدیگر تفاوت دارند. یک تابلو فرمان هیدرولیکی علاوه بر وظایف اصلی، برخی وظایف جانبی از جمله نمایش و ثبت خطاها، آلارم اضطراری، تاریخچه خطاها و تنظیم حرکت درب کابین را هم برعهده دارد.

پخش تابلو فرمان آسانسور به صورت مستقیم

پخش تابلو فرمان آسانسور به صورت مستقیم

پخش تابلو فرمان آسانسور به صورت مستقیم از طریق سایت ما صورت می گیرد. انواع مختلف تابلو فرمان با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها عرضه گردیده است. خرید و ثبت سفارش به صورت عمده هم امکانپذیر می باشد. به دلیل عرضه بی واسطه قیمت انواع تابلو فرمان های موجود بسیار مناسب تر از قیمت آن در بازار آزاد می باشد. شما می توانید به صورت آنلاین و 24 ساعته و هر زمان فرصت کافی در اختیار داشتید جهت ثبت سفارش اقدام کنید.

در این شیوه از پخش و فروش مشتری می تواند قبل از خرید و ثبت سفارش با مشاوران آنلاین حاضر در سایت صحبت و از آنها در مورد محصولی که انتخاب نموده مشورت بگیرد. به این ترتیب هم در زمان خود صرفه جویی نموده و هم توانسته خریدی متناسب با بودجه خود انجام دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.