ارائه شستی بیرون کابین آسانسور

شستی بیرون کابین آسانسور یک وسیله ای است که باید برای هر طبقه به صورت مجزا تعبیه شود، این مرکز با ارائه انواع مختلف شستی بیرون کابین آسانسور با کیفیت بسیار خوب و کاملاً استاندارد این محصول را با قیمت های عمده ارائه می دهد، نکته مهم در ارائه این محصول این است که از تمامی برندها و مارک های بسیار معتبر این مرکز استفاده می کند.

ارائه شستی بیرون کابین آسانسور

انواع شستی بیرون کابین آسانسور ایرانی

انواع شستی بیرون کابین آسانسور ایرانی برای استفاده راحت تر از آسانسورها معمولاً در هر طبقه یک شاسی بیرون کابین آسانسور وجود دارد که بر روی این شستی ها شماره طبقات، همچنین دو فلش نما جهت تشخیص حرکت آسانسور به بالا یا پایین و کلید هایی جهت کنترل حرکت کابین وجود دارد.

انواع مختلفی از شستی بیرون کابین آسانسور ایرانی وجود دارد که درصد بالایی از این محصول از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار می باشد و برخی از آنها نیز با نمونه های خارجی قابل رقابت هستند.

این شاسی ها از لحاظ نحوه نصب در دو نوع روکار و توکار وجود دارند که کنار درب آسانسور ها نصب می شوند، شستی ها به عنوان اولین رابط بین کاربران و آسانسور مورد استفاده قرار می گیرند، پس باید هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ عملکرد زیبایی قابل قبولی را داشته باشند.

از لحاظ نحوه عملکرد انواع شستی بیرون کابین آسانسور ایرانی به سه دسته تقسیم بندی می شوند بدین ترتیب که:

  1. شستی های فشاری با دکمه هایی از جنس استیل و برخی موارد ترکیب استیل با پلاستیک
  2. شستی های شیشه و استیل با دکمه هایی از نوع لمسی
  3. شستی کابین با کارت یا شماره رمز یا اثر انگشت

از شستی های نوع سوم که محدود به استفاده از رمز یا اثر انگشت هستند بیشتر برای محدود کردن استفاده افراد از آسانسور استفاده می شود، یا در مواردی که آسانسورها در یک یا چند طبقه خاص رفت و آمد می‌ کنند.

فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور

فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور فروش انواع شستی بیرون کابین آسانسور به دلیل استفاده های زیاد این محصول در طبقات ساختمان ها در حجم های عمده صورت می پذیرد، برای خرید و تهیه انواع شستی آسانسور صادراتی که از کیفیت و مرغوبیت آن اطمینان کامل به دست آورید و همچنین این محصول با کیفیت بالا را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه کنید می توانید این مجموعه فروش را انتخاب نمایید.

این مجموعه تلاش می کند تا انواع با کیفیت بالای شستی بیرون کابین آسانسور را به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده آن تهیه کند، حذف واسطه ها از این معاملات سبب می شود تا این محصول به قیمت درب کارخانه توسط این مجموعه ارائه گردد.

در صورتی که به دنبال تهیه شستی آسانسور با کیفیت متفاوت و ظاهری خاص هستید و همچنین قیمت آن نیز برای شما اهمیت دارد با انتخاب این مجموعه می توانید به اهداف خود به راحتی دست پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.